100 minučių ėjimas/bėgimas Mindaugo karūnavimo dienai paminėti

Praėjusį savaitgalį liepos 6d. vyko 100 min. ėjimas – bėgimas Mindaugo Karūnavimo dienai paminėti. Šešiose amžiaus grupių kategorijose susirinko daugiau nei 40 dalyvių Taip pat renginyje pasirodė mūsų krašto Olimpiečiai. Natalija Kačergina biatlonininkė iš Visagino miesto, PyeongChong Olimpinių žaidynių dalyvė pademonstravo geriausią rezultatą tarp moterų įveikusi 9 ratus po 1.9 km. Ignaliniečiai, Olimpiečiai slidininkai Mantas Strolia, Kazimiera Strolienė bei Modestas Vaičiulis savanoriškai prisijungė padėdami organizuojant renginį.

Geriausiai vyrų tarpe pasirodė Virginijus Skrebutėnas įveikęs net 11 ratų. Visiems dalyviams buvo įteiktas dalyvio medalis už dalyvavimą 100 min ėjime –  bėgime. Kiekvienoje amžiaus grupės kategorijoje trys daugiausiai ratų įveikę dalyviai buvo apdovanoti Ignalinos kultūros ir sporto centro bei restorano “Žuvėdra” įsteigtais prizais.

Taip pat vyko papildomos smiginio bei figūrinio važiavimo dviračiu rungtys Mindaugo Karūnavimo dienai paminėti.  Figūrinio važiavimo dviračiu bei smiginio rungtyje tarp vyrų geriausiai pasirodė Aironas Pūras surinkęs 371 taškus. Moterų kategorijoje smiginio rungtyje geriausiai pasirodė Dalia Vaičiūlienė surinkusi 292 taškus.

100 minučių ėjimo/ bėgimo Mindaugo karūnavimo dienai paminėti renginio rezultatai

IB gr. – iki 12 metų  (2006 m. g. ir jaunesni ) berniukai

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Augustas Bužinskas Ignalina 4 5 1.23,00 val.
2 Dmitrijus Kačanovas Ignalina 1 5 1.24,00 val.
3 Aironas Kartanas Vilnius 3 3 1.12,00 val.
4 Armaudas Kartanas Vilnius 2 3 1.13,00 val.

 

IM gr. – iki 12 metų (2006 m. g. ir jaunesni ) mergaitės

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Jirilė Straviskaitė Vidiškės 5 2

 

IIB gr. – 13-15 m. a. ( 2003 – 2005 m. g. ) – berniukai

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Olegas Ivanovas Dūkštas 23 7
2 Aironas Puras Ignalina 29 4
3 Edvinas Blaškauskas Ignalina 27 3

 

IIM gr. – 13-15 m. a. ( 2003 – 2005 m. g. ) – mergaitės

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Lauryna Anečytė Utena 25 8
2 Ieva Dainytė Utena 28 8
3 Rūta Žemaytė Utena 30 8
4 Gabija Bučytė Utena 26 8
5 Emulija Bučytė Utena 24 7

 

IIIB gr. – 16-18 m. a. ( 2002 – 2000 m. g. ) – berniukai

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Darius Dinda Ignalina 32 9 1.33,50 val.
2 Gabrielius Paukštė Ignalina 33 8 1.33,50 val.

 

IIIM gr. – 16-18 m. a. ( 2002 – 2000 m. g. ) – mergaitės

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Ieva Gasiunaitė Ignalina 34 6 1.26,42 val.
2 Gintarė Jurėnaitė Dysnos 31 4 1.30,00 val.

 

VV gr. – 19-34 m. a. ( 1984 – 1999 m. g. ) – vyrai

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Virginijus Skrebutėnas Navikai 41 11 1.34,20 val.
2 Mindaugas Šaikauskas Rokiškis 44 9 1.38,35 val.
3 Rytis Kajėnas Rubelninkai 50 7 1.39,20, val.
4 Antanas Apynis Vilnius 46 7 1.39,29 val.
5 Vladislovas Drabūnas Ignalina 42 6 1.36,00 val.

 

IVM gr. – 19-34 m. a. ( 1984 – 1999 m. g. ) – moterys

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Natalija Kočergina Visaginas 47 9 1.31,12 val.
2 Akvilė Žemenauskaitė Ignalina 48 7 1.36,10 val.
3 Kristina Pečiukytė Vilnius 51 6 1.26,00 val.
4 Asta Drabunienė Zarasai 43 6 1.37,55 val.
5 Ana Kačanovienė VSAT 45 5 1.25,00 val.
6 Rimė Neverauskaintė Vilnius 49 3 1.39,30 val.

 

VV gr. – 35-54 m. a. (1964 – 1983 m. g. ) – vyrai

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Gintaras Gruodis Ignalina 67 10 1.31,35 val.
2 Hektoras Juršys Ignalina 68 9 1.32,27 val.
3 Stasys Dervinis Utena 18 3 0.31.24,00 val.
4 Valdas Stravinskas   70 3 1.39,32 val.

 

VM gr. – 35-54 m. a. (1964 – 1983 m. g. ) – moterys

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Irena Vapsvienė Ignalina 63 8 1.38,10 val.
2 Svetlana Dervinienė Utena 66 7 1.24,30 val.
3 Inga Žilo Ignalina 64 6 1.28,00 val.
4 Aušra Kavaliauskaitė Ignalina 65 4 1.13,53 val.
5 Jolanta Jurėnienė Dysnos 61 4 1.30,10 val.
6 Aušra Kartanienė Ignalina 65 3 1.14,00 val.
7 Asta Savičiūnaitė Vidiškės 62 3 1.39,30 val.

 

VIV gr. – 55 m. ir vyr. (1963 m. g. ir vyresni) vyrai

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Rimtautas Vackus Ignalina 73 1 0.19,42 val.

 

VIM gr. – 55 m. ir vyr. (1963 m. g. ir vyresni) moterys

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Ratai Laik. po pask. rato
1 Jurina Paslauskienė Ignalina 72 8 1.33,30 val.
2 Nijolė Motiejūnienė Ignalina 71 4 1.26,20 val.

 

Figūrinis dviračių važiavimas

Vieta Vardas Pavardė Miestas Nr. Važiavimai Laikas
1 Aironas Puras Ignalina 3 3 47,87 s.
2 Modestas Vaičiulis Ignalina 1 3 47,24 s.
3 Mantas Strolia Ignalina 2 3 41,13 s.

 

Smiginio rungtis, vyrai

Vieta Vardas Pavardė Miestas 1 2 3 4 5 6 7 8 Viso:
1 Aironas Puras Ignalina 34 30 48 65 48 37 45 64 371
2 Modestas Vaičiulis Ignalina 26 63 31 26 43 22 38 99 348
3 Vladislovas Drabūnas Ignalina 14 54 30 81 39 43 43 22 326
4 Gintras Gruodis Ignalina 44 24 38 74 45 38 16 41 320
5 Rimtautas Vaickus Ignalina 22 40 62 52 44 20 7 31 278
6 Vytautas Motijonis Ignalina 49 24 32 37 37 13 25 60 277
7 Tomas Puras Ignalina 35 34 42 22 55 19 32 14 253
8 Rytis Kajėnas Ignalina 22 17 45 21 24 29 39 32 229

 

Smiginio rungtis , moterys

Vieta Vardas Pavardė Miestas 1 2 3 4 5 6 7 8 Viso:
1 Dalia Vaičiūlienė Ignalina 46 36 31 58 32 13 14 15 292
2 Asta Drabunienė Ignalina 21 18 55 33 28 13 55 14 237
3 Brigita Banijokaitė Ignalina 51 12 31 16 7 27 20 22 186

 

Best Wishes/ Pagarbiai,
Mantas Strolia