2019 m. liepos 6 d. „Gheto games“ sporto renginys Daugpilyje

Įgyvendinant projektą „LLI-402 „Sportas kaip socialinio bendravimo forma su rizikos grupės paaugliais (akronimas: risk-free)“ 2019 m. liepos 6 d. Daugpilyje, Vienybės aikštėje įvyko „Gheto games“ sporto renginys, kuriame dalyvavo ir Ignalinos kultūros ir sporto centro komandos, kurios dalyvavo gatvės futbolo ir krepšinio rungtyse. Iš viso iš Ignalinos kultūros ir sporto centro dalyvavo 33 vaikai ir paaugliai.

Renginio metu taip pat buvo galimybė išbandyti savo jėgas kitose rungtyse tokiose kaip stalo futbolas, smiginis ir kt.
Renginio metu buvo siekiama įtraukti kuo daugiau socialinės rizikos paauglių ir jaunimo dalyvauti socialinėje veikloje pasitelkiant sporto kultūrą kaip priemonę socialinei įtraukčiai didinti, taip siekiant apsaugoti tikslinę grupę nuo įsitraukimo į rizikingas, kriminalines ar amoralias veiklas, ir taip palengvinti jų sugrįžimą į mokyklą ir reintegraciją visuomenėje.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga. 2014-2020 m. Intereg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystimosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Informaciją taip pat galite interneto svetainėje  http://www.iksc.lt
Programos interneto svetainė http://latlit.eu/.

Projekto aprašymas programos interneto svetainėje http://latlit.eu/lli-402-sports-for-social-inclusion-of-at-risk-teenagers-risk-free/
Oficiali Europos Sąjungos svetainė https://europa.eu/european-union/index_lt
Programmos FB puslapis: www.facebook.com/LatviaLithuaniaProgramme/
Už šio straipsnio turinį atsako 
Ignalinos kultūros ir sporto centras. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.