Atviras moksleivių futbolo turnyras „Auksinis rudenėlis“

    FUTBOLO TURNYRO „AUKSINIS RUDENĖLIS“ R E Z U L T A T A I

    BERNIUKAI

    Ignalina,  2017-10-13

    A grupė

    E.

    N.

    Komanda 1 2 3 Viso taškų Santykis Vieta
    1 Ignalinos KSC – 1 k. /////

    /////

    4 :0

    3

    0 : 1

    0

    3 4  :  1 2
    2 Ignalinos KSC – 2 k. 0 : 4

    0

    /////

    /////

    0 : 1

    0

    0 0  :  5 3
    3 Vidiškių gimnazija 1 : 0

    3

    1 : 0

    3

    /////

    /////

    6 2  :  0 1

     

    B grupė

    E.

    N.

    Komanda 1 2 3 Viso taškų Santykis Vieta
    1 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija /////

    /////

    0 : 0

    1

    0 : 3

    0

    1 0 : 3 3
    2 Trakai 0 : 0

    1

    /////

    /////

    0 : 1

    0

    1 0 : 1 2
    3 Švenčionėlių progimnazija 3 : 0

    3

    1 : 0

    3

    /////

    /////

    6 4 : 0 1

    Dėl  5 – 6 vietų   –  Didžiasalio „Ryto“ gimnazija      –    Ignalinos KSC 2 k.                  3 : 0

    Dėl  3 – 4 vietų   –  Trakai                                             –    Ignalinos KSC 1 k.              2 : 1( po baudinių )

    Dėl  1 – 2 vietų  –   Švenčionėlių progimnazija         –   Vidiškių gimnazija                   3 : 0

    Naudingiausias turnyro žaidėjas  – Lukas Dobradziejūnas ( Švenčionėlių progimnazija).

    **********

    FUTBOLO TURNYRO „AUKSINIS RUDENĖLIS“ R E Z U L T A T A I

    MERGINOS

    Ignalina,  2017-10-13

    A grupė

    E.

    N.

    Komanda 1 2 3 Viso taškų Santykis Vieta
    1 Ignalinos KSC /////

    /////

    0 :0

    1

    0 : 0

    1

    2 0  :  0 1 – 3
    2 Utenos „Utenis“ 1 k. 0 : 0

    1

    /////

    /////

    0 : 0

    1

    2 0  :  0 1 – 3
    3 Utenio „Moterys“ 0 : 0

    1

    0 : 0

    1

    /////

    /////

    2 0  :  0 1 – 3

     

    B grupė

    E.

    N.

    Komanda 1 2 3 Viso taškų Santykis Vieta
    1 Švenčionėlių progimnazija /////

    /////

    1 : 0

    3

    0 : 0

    1

    4 1 : 0 1
    2 Utenos „Utenis“ 2 k. 0 : 1

    0

    /////

    /////

    1 : 0

    3

    3 1 : 1 2
    3 Utenos „Utenis“ 3 k. 0 : 0

    1

    0 : 1

    0

    /////

    /////

    1 0 : 1 3

     

    A grupė baudinių serijos

    E.

    N.

    Komanda 1 2 3 Viso taškų Santykis Vieta
    1 Ignalinos KSC /////

    /////

    1 : 0

    3

    2 : 2

    1

    4 3 : 2 1
    2 Utenos „Utenis“ 1 k. 0 : 1

    0

    /////

    /////

    1 : 0

    3

    3 1 : 1 2
    3 Utenio „Moterys“ 2 : 2

    1

    0 : 1

    0

    /////

    /////

    1 2 : 3 3

    Dėl  5 – 6 vietų   –  Utenio „Moterys“      –    Utenos „Utenis“  3 k.                              1 : 0

    Dėl  3 – 4 vietų   –  Utenos „Utenis“ 1 k. –    Utenos „Utenis“  2 k.                               2  : 3

    Dėl  1 – 2 vietų  –  Ignalinos KSC              –    Švenčionėlių progimnazija                  1 : 2 ( po baudinių )

    Naudingiausia turnyro žaidėja – Laura Kirkutytė ( Švenčionėlių progimnazija).

    Vyr. teisėjas                                                    Tadas Bernotas