Atviros 100 minučių slidinėjimo varžybos

    100 MINUČIŲ SLIDINĖJIMO VARŽYBŲ LIETUVOS ŠIMTMEČIUI PAMINĖTI

    P R O T O K O L A S

    Ignalina, Lietuvos žiemos sporto centras 2018 m. vasario 16 d.

    1 grupė iki 12 m. a. (2006 m. g. ir jaun.)

    E.N.

    Vardas pavardė

    Gimimo metai

    Kolektyvas, miestas

    Rezultatas

    1 ratas -3,2 km.

    Vieta

    Mergaitės

    1.

    Justina Dumčiūtė

    2006

    Vilniaus SK „Marsas“

    4

    1

    Berniukai

    1.

    Eimantas Lekavičius

    2008

    Ignalinos KSC

    6

    1

    2.

    Ignas Rakštelis

    2006

    Vilniaus SK „Marsas“

    5

    2

    3.

    Pijus Panavas

    2008

    Vilniaus SK „Marsas“

    3

    3

    4.

    Ričardas Česokas

    2008

    Ignalinos KSC

    1

    5

    Vitalij Andreev

    2007

    Ignalinos KSC

    1

    6.

    Adomas Kaškilevičius

    2008

    Ignalinos KSC

    1

    7.

    Nojus Grigonis

    2008

    Ignalinos KSC

    1

    8.

    Pijus Kaškilevičius

    2010

    Ignalinos KSC

    1

    9.

    Rokas Pernarauskas

    2006

    Vilniaus SK „Marsas“

    1

    10.

    Daujotas Jonikas

    2006

    Vilniaus SK „Marsas“

    1

    11.

    Daugirdas Jonikas

    2009

    Vilniaus SK „Marsas“

    1

    12.

    Benas Bužinskas

    2013

    Ignalinos KSC

    1

    13.

    Augustas Bužinskas

    2009

    Ignalinos KSC

    1

    14.

    Nikita Ostrouch

    2011

    Ignalinos KSC

    1

    15.

    Aidas Pernarauskas

    2009

    Vilniaus SK „Marsas“

    1

    2 grupė mergaitės

    13-15 m. a. (2003-2005 m. g.)

    1.

    Rūta Žemaitytė

    2004

    Utenos DSC

    7

    1

    2.

    Lukrecija Daugirdaitė

    2004

    Vilniaus miesto SC

    6

    2

    3.

    Deimantė Šerėnaitė

    2004

    Ignalinos KSC

    6

    2

    4.

    Agnė Balcevičiūtė

    2005

    Vilniaus SK „Marsas“

    6

    3

    5.

    Darja Rogelevič

    2005

    Vilniaus SK „Marsas“

    4

    6.

    Valerija Ostrouch

    2005

    Ignalinos KSC

    1

    Berniukai

    1.

    Virginijus Bilaišis

    2003

    Ignalinos KSC

    8

    1

    2.

    Kristupas Merkelis

    2003

    Vilniaus SK „Marsas“

    7

    2

    3.

    Kasparas Misiūnas

    2004

    Vilniaus SK „Marsas“

    7

    3

    4.

    Aironas Pūras

    2005

    Ignalinos KSC

    6

    5.

    Arminas Damošius

    2003

    Ignalinos KSC

    2

    6.

    Arvaidas Damošius

    2003

    Ignalinos KSC

    3

    7.

    Vytenis Butkūnas

    2004

    Ignalinos KSC

    5

    8.

    Lukas Falkauskas

    2005

    Vilniaus SK „Marsas“

    4

    9.

    Jonas Mitrikevičius

    2004

    Vilniaus SK „Marsas“

    5

    10.

    Lukas Gudonis

    2004

    Ignalinos KSC

    2

    11.

    Jokūbas Steponėnas

    2005

    Ignalinos KSC

    5

    12.

    Martynas Steponėnas

    2005

    Ignalinos KSC

    5

    13.

    Dovydas Steponiuk

    2003

    Ignalinos KSC

    6

    14.

    Danielius Novickij

    2003

    Ignalinos KSC

    2

    15.

    Liudvikas Novickij

    2004

    Ignalinos KSC

    1

    3 grupė mergaitės

    16-18 m. a. (2002-2000m.g.)

    1.

    Samanta Grigorjeva

    2001

    Utenos DSC

    8

    1

    2.

    Violeta Citovičiūtė

    2000

    Vilniaus miesto SC

    8

    2

    3.

    Aistė Morkvėnaitė

    2001

    Utenos DSC

    7

    3

    4.

    Raminta Dindaitė

    2000

    Ignalinos KSC

    5

    Berniukai

    1.

    Jokūbas Mačkinė

    2000

    Ignalinos KSC

    9

    1

    2.

    Darius Dinda

    2002

    Ignalinos KSC

    8

    2

    3.

    Domantas Savanevičius

    2001

    Vilniaus SK „Marsas“

    8

    3

    4.

    Tomas Butkūnas

    2000

    Ignalinos KSC

    6

    5.

    Nerijus Dikas

    2002

    Vilniaus SK „Marsas“

    8

    6.

    Ignas Žvirblis

    2002

    Vilniaus SK „Marsas“

    7

    4 grupė merginos

    19-34 m. a. (1984-1999m.g.)

    1.

    Vitalija Kutkauskaitė

    1999

    Ignalinos KSC

    9

    1

    2.

    Martyna Biliūnaitė

    1999

    Utenos DSC

    8

    2

    3.

    Neda Bukovskytė

    1997

    Utenos DSC

    8

    3

    4.

    Rūta Tuskenytė

    1982

    Utena

    7

    5.

    Kotryna Vapsvaitė

    1994

    Utena

    7

    6.

    Aušra Burbulytė

    1990

    Utena

    7

    7.

    Rūta Banytė

    1997

    Anykščių KKSC

    7

    8.

    Simona Andriuškevičienė

    1988

    Vilniaus SK „Mohikanai“

    7

    9.

    Akvilė Zemenauskaitė

    1999

    Ignalinos KSC

    6

    10.

    Laima Rindzevičienė

    Anykščiai

    4

    11.

    Jolita Bužinskienė

    1984

    Ignalina

    1

    Vaikinai

    1.

    Deimantas Kliševičius

    1999

    Ignalinos KSC

    10

    1

    2.

    Deividas Kliševičius

    1997

    Ignalinos KSC

    10

    2

    3.

    Tautvydas Strolia

    1995

    Ignalina

    9

    3

    4.

    Donatas Mickus

    1986

    OSK „Sakas“ VIlnius

    8

    5.

    Arūnas Martinonis

    1998

    Utena

    8

    6.

    Julius Juodišius

    1985

    Vilnius Misko Meg

    8

    7.

    Dainius Bielinis

    1998

    Vilnius Ugniagesiai

    6

    8.

    Vilius Andriuškevičius

    1991

    Vilnius

    8

    9.

    Šarūnas Dmukauskas

    1998

    OSK Būdakalnis Vilnius

    7

    10.

    Tadas Vainius

    1990

    Utena

    8

    11.

    Linas Banys

    1998

    Anykščių KKSC

    8

    12.

    Mindaugas Čiras

    1980

    Trakai

    8

    13.

    Marijus Rindzevičius

    1980

    Anykščiai

    8

    14.

    Jonas Urbanovičius

    1980

    Utena

    5

    5 grupė moterys

    35-49 m. a.(1969-1983 g. m.)

    1.

    Julija Kaznačenko

    1972

    Visagino SK “Snaigė“

    8

    1

    2.

    Ona Mikelkevičienė

    1970

    Ignalina

    3

    2

    3.

    Neringa Pesliakaitė

    1977

    Vilniaus SK „Marsas“

    1

    3

    4.

    Jurgita Pernarauskienė

    Vilnius

    1

    5.

    Natalija Ostrouch

    1976

    Ignalina

    1

    6.

    Aušrytė Putavičienė

    1969

    Ignalina

    1

    7.

    Jolita Kamarauskienė

    1976

    Ignalina

    1

    Vyrai

    1.

    Marijus Butrimavičius

    1982

    Trakai

    11

    1

    2.

    Viačeslav Rumiancev

    1974

    Visagino SK ‚Favorit“

    10

    2

    3.

    Timofej Kaznačenko

    1969

    Visagino SK „Snaigė“

    9

    3

    4.

    German Petuchov

    1969

    Visagino SK „Snaigė“

    9

    5.

    Dainius Mačiulis

    1980

    Vilnius

    9

    6.

    Tomas Grigaitis

    1980

    Klaipėda „Kopa“

    6

    8.

    Arūnas Pernarauskas

    Vilnius

    2

    9.

    Vilius Kaminskas

    1972

    Kaunas

    5

    10.

    Ričardas Panavas

    1972

    Vilnius

    1

    11.

    Vilius Gasiukevičius

    1969

    Ignalina

    7

    12.

    Aurimas Andriejauskas

    Trakai

    8

    6 grupė moterys

    50 m. ir vyr.( 1968 ir vyr.)

    1.

    Jurina Paslauskienė

    1959

    Ignalina

    5

    1

    2.

    Danutė Rasimovičienė

    1968

    Ignalina

    5

    2

    3.

    Nijolė Motiejūnienė

    1960

    Ignalina

    1

    3

    Vyrai

    1.

    Raimundas Guoga

    1965

    Viksvojis“ Ignalina

    7

    1

    2.

    Henrikas Vaiciukevičius

    1959

    Vilniaus raj. Nemenčinė

    7

    2

    3.

    Romas Jasinskas

    1944

    Panevėžio „Rambynas“

    6

    3

    4.

    Jonas Makūnas

    1953

    Panevėžio „Rambynas“

    6

    Viso: 98 dalyviai.

    Varžybų vyr. sekretorė A. Jovaišienė