Atviros Ignalinos rajono slidinėjimo varžybos

    ATVIRŲ IGNALINOS RAJONO SLIDINĖJIMO VARŽYBŲ LAISVU STILIUMI

    R E Z U L T A T A I

     

    LŽSC Ignalina,    2019 m. vasario 16 d.    T     + 4 o C

    I    grupė ( 2007 m. g. ir jaunesni )  – 2 km.

    Vieta Vardas, pavardė Gimimo metai Miestas Rezultatas

    (min.)

      Mergaitės      
    1 Beata Rukaitė 2009 Ignalinos KSC 12:40.1
    2 Simona Česokaitė 2011 Ignalinos KSC 13:13.9
    3 Luka Mudinaitė 2011 Ignalinos KSC 16:43.8
    4        Glorija Einikytė 2011 Ignalinos KSC 19:18.8
    5        Urtė Labuckaitė 2011 Ignalinos KSC 20:19.9
             
      Berniukai      
    1 Eimantas Lekavičius 2008 Ignalinos KSC 7:08.6
    2 Domas Rukas 2007 Ignalinos KSC 7:28.8
    3 Nojus Sabaliauskas 2010 Ignalinos KSC 8:26.9
    4 Alanas Vorobjovas 2008 Ignalinos KSC 8:28.7
    5 Ričardas Česokas 2008 Ignalinos KSC 8:56.2
    6 Lukas Želichovskis 2009 Ignalinos KSC 9:14.2
    7 Vitalij Andrejev 2007 Ignalinos KSC 9:18.6
    8 Matas Valavičius 2009 Kaunas, OSK „Takas“, „Gaja“ 9:26.8
    9 Adomas Kaškilevičius 2008 Ignalinos KSC 9:31.9
    10 Mantas Kekštas 2009 Ignalinos KSC 9:40.8
    11 Augustas Bužinskas 2009 Ignalinos KSC 9:46.1
    12 Pijus Kaškilevičius 2010 Ignalinos KSC 10:06.8
    13 Kristupas Černiauskas 2008 Ignalinos KSC 10:10.1
    14 Darius Gruzdys 2009 Ignalinos KSC 10:20.3
    15 Tajus Rukas 2011 Ignalinos KSC 10:42.5
    16 Matas Kirka 2008 Ignalinos KSC 13:45.5
    17 Ignas Vasiljevas 2008 Ignalinos KSC 15:53.2
    18 Neronas Rantinšas 2007 Ignalinos KSC 15:55.8
    19 Nojus Vilūnas 2011 Ignalinos KSC 15:59.9
    20 Imantas Janutėnas 2011 Ignalinos KSC 20:07.3
    21 Matas Buinevičius 2008 Kaunas, OSK „Takas“, „Gaja“ 20:23.8
             
      Mergaitės 2 gr. (2006-2004 m. g.) – 5km.      
    1 Deimantė Šerėnaitė 2004 Ignalinos KSC 21:02.4
    2 Lukrecija Daugirdaitė 2004 Vilniaus miesto SC 21:13.4
    3 Liepa Gudonytė 2006 Ignalinos KSC 28:52.2
    4 Varvara Mitina 2006 Visagino SK „Snaigė“ 29:56.2
    5 Miglė Dubakaitė 2006 Ignalinos KSC 36:52.1
    6 Rugilė Navickaitė 2005 Ignalinos KSC 37:30.6
             
      Berniukai 2 gr. (2006-2004 m. g.) – 5km.      
    1 Justinas Binkys 2004 Vilniaus miesto SC 18:20.6
    2 Lukas Gudonis 2004 Ignalinos KSC 19:06.8
    3 Jokūbas Steponėnas 2005 Ignalinos KSC 22:55.1
    4 Daniil Bendelston 2006 Visagino SK „Snaigė“ 23:18.2
             
             
    5           Aironas Pūras 2005 Ignalinos KSC 24:44.4
    6 Herkus Pijus Čaplikas 2006 Kaunas, OSK „Takas“, „Gaja“ 31:34.8
             
      Merginos 3 gr. (2003-2001 m. g.) – 10 km.      
    1 Marija Kresik 2003 Vilniaus miesto SC 44:37.3
             
      Vaikinai 3 gr. (2003-2001 m. g.) – 10 km.      
    1 Nikolaj Pankratov 2002 Visagino SK „Snaigė“ 37:22.5
    2 Dovydas Stepaniuk 2003 Ignalinos KSC 42:19.0
    3 Arvaidas Damošius 2003 Ignalinos KSC 43:02.0
    4 Arminas Damošius 2003 Ignalinos KSC 46:37.3
    5 Danielius Rogovas 2003 Ignalinos KSC 62:42.1
             
      Moterys 4 gr. (2000-1985 m. g.) – 10 km.      
    1 Beata Šliachtovič 2000 Vilniaus miesto SC 54:12.0
    2 Akvilė Zemenauskaitė 1999 Ignalinos KSC 58:32.3
             
      Vyrai 4 gr. (2000-1985 m. g.) – 10 km.      
    1 Jokūbas Mačkinė 2000 Ignalinos KSC 33:00.9
    2 Valentin Kaznačenko 1999 Visagino SK „Snaigė“ 34:17.5
    3 Eivydas Musteikis 1987 Anykščių SK „Vėtrungė“ 37:40.4
    4 Marjan Ordo 1991 Vilniaus rajonas, Nemenčinė 47:15.5
             
      Moterys 5 gr. (1984-1970 m. g.) – 10 km.      
    1 Ramunė Arlauskienė 1973 OSK „Būdakalnis“, Ignalina 41:16.6
    2 Julija Kaznačenko 1972 Visagino SK „Snaigė“ 44:15.1
    3 Lina Balčiūnaitė 1981 Kaunas, OSK „Takas“, „Gaja“ 54:18.1
    4 Regina Kozlovska                            (5 km.) 1970 Vilniaus rajonas, Mostiškės 29:46.3
    5 Ingrida Labuckienė                         (5 km.) 1973 Ignalina 53:57.3
             
      Vyrai 5 gr. (1984-1970 m. g.) – 10 km.      
    1 Vytenis Krasauskas 1978 Ignalina 40:18.5
    2 Viačeslav Rumiancev 1974 Visaginas 41:33.6
    3 Egidijus Zovė 1970 Zarasai, Z-sport 42:44.6
             
      Vyrai 6 gr. (1969-1960) – 10 km.      
    1 German Petuchov 1969 Visagino SK „Snaigė“ 37:09.3
    2 Timofej Kaznačenko 1969 Visagino SK „Snaigė“ 37:28.7
    3 Raimundas Guoga 1965 Ignalinos dviračių klubas 40:56.8
    4 Vilius Gasiukevičius 1969 Ignalina 51:46.6
    5 Vladas Grinevičius 1968 Vilnius 57:14.4
             
      Moterys 7 gr. (1959 m. g. ir vyr.) – 5km.      
    1 Jadvyga Junevič 1957 Vilniaus rajonas, Mostiškės 27:52.4
             
      Vyrai 7 gr. (1959 m. g. ir vyr.) – 5km.      
    1 Bronislovas Cicėnas 1952 Ignalina, LŽSC 21:07.8
    2 Alvydas Varnas 1945 Gariūnų SK, Vilnius 27:44.1
    3 Nikolaj Kaznačenko 1944 Visagino SK „Snaigė“ 44:52.9
             

     

    Vyr. teisėjas                                                  Jonas Paslauskas

    Vyr. sekretorė                                                    Anutė Jovaišienė