Ignalinos raj. mokyklų mokinių kroso estafečių varžybos

    IGNALINOS RAJONO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ

    LENGVOSIOS ATLETIKOS KROSO ESTAFETĖS VARŽYBŲ

    R E Z U L T A T A I

     

    Ignalina,                                                                         2019 m. gegužės 23 d.

    1 grupė – gim. 2000 m. – 2003 m.

     I   VIETA   –    IGNALINOS GIMNAZIJA                                                                            

    Adrija Skudutytė                      1.49,8

    Gabrielius Paukštė                   3.01,5

    Ugnė Stalygaitė                        2.06,8

    Tomas Baltakis                         3.14,5

    Violeta Lamanauskaitė           1.54,9

    Danielius Podbielski                3.10,6

    Aurelija Kuksėnaitė                 2.00,1

    Jokubas Mačkinė                     3.10,2

    ………………………………………………..

                                                      20.28,4

        II  VIETA   –    DŪKŠTO MOKYKLA

      Augusta Jurgelevičiūtė            2.00,7

      Vladislovas Sketerskis             3.16,9

      Ieva Narbutaitė                        1.59,4

      Aleksas Kralikauskas                3.28,5

      Ana Smoliar                               2.09,1

      Michail Smoliar                         3.17,5

      Dovilė Libako                             2.05,5

      Oleg Ivanov                                3.13,4

    …………………………………………………

                                                       21.31,0

               III  VIETA – NAUJOJO DAUGĖLIŠKIO MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

    Monika Toptyginaitė              2.04,5

    Virginijus Bilaišis                     3.10,5

    Saulė Rastenytė                      2.33,1

    Laurynas Baranauskas           3.15,5

    Aldutė Panavaitė                    2.18,0

    Dovydas Stepaniuk                 3.08,0

    Jolanta Toptyginaitė               2.11,0

    Aleksandras Borisovas           3.13,9

    …………………………………………………

                                                      21.54,5

     

     2  grupė – gim. 2004 m. ir jaunesni.

            I   VIETA  –   VIDIŠKIŲ GIMNAZIJA

    Neringa Drobitova                 2.16,4

    Raimondas Juchnevič            3.15,6

    Gabrielė Pečiulytė                  2.10,8

    Deividas Drobitov                   3.41,7

    Neringa Bražiūnaitė               2.07,6

    Deividas Bukauskas                3.17,9

    Gintarė Atėnė Guigaitė          2.05,9

    Rokas Ervinas Česūnas           3.04,8

    ……………………………………………………

                                                      22.00,7

             II VIETA – NAUJOJO DAUGĖLŠKIO MOKYKLA – DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

    Liepa Gudonytė                        2.04,0

    Gintautas Ramanauskas         3.25,0

    Miglė Dubakaitė                       2.04,7

    Domas Rukas                            3.57,0

    Inga Bilaišytė                            2.02,3

    Linas Sergeda                           3.30,0

    Solveiga Baranauskaitė          2.06,6

    Lukas Gudonis                          3.09,0

    ……………………………………………………

                                                         22.18,6

    Varžybų vyr. teisėjas                                          G. Rudakas                                           

    Varžybų vyr. sekretorė                                          A.  Jovaišienė