Ignalinos raj. mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso estafetės varžybos

    IGNALINOS RAJONO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ
    LENGVOSIOS ATLETIKOS KROSO ESTAFETĖS VARŽYBŲ
    R E Z U L T A T A I

     2018 m. gegužės 3 d.

                                                1 GRUPĖ – gim.1999m. – 2002m.

     I –  VIETA       IGNALINOS GIMNAZIJA

    Raminta Dindaitė                     1:50:1

    Deimantas Kliševičius             2:53:3

    Samanta Golubickaitė            1:43:3

    Gabrielius Paukštė                  3:09:4

    Akvilė Zemenauskaitė            1:50:4

    Lukas Dronišinec                     3:03:2

    Adrija Skudutytė                      1:57:1

    Jokubas Mačkinė                     3:07:4

    ………………………………………………..

                                                      19:34:2

     II – VIETA       VIDIŠKIŲ  GIMNAZIJA

    Sabina Slabadaitė                      1:51:7

    Nerijus Malinauskas                  3:01:5

    Sabina Einikytė                           2:06:7

    Simas Čepulis                              3:39:5

    Skirmantė Čirvininaitė              1:55:6

    Eismantas Junevičius                3:19:8

    Justina Vilūnaitė                        1:48:5

    Povilas Trubila                           3:11:2

    …………………………………………………

                                                       20:54:5

     III VIETA – NAUJOJO DAUGĖLIŠKIO MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

    Žaneta Luneckaitė                   2:05:6

    Renatas Juchnevičius              3:09:6

    Karolina Panavaitė                  2:12:9

    Aleksas Kralikauskas               3:21:6

    Aldutė Panavaitė                     2:18:8

    Karolis Panavas                        3:14:6

    Jolanta Taptyginaitė               2:04:6

    Ramūnas Kriugiškis                 3:19:7

    …………………………………………………

                                                      21:47:4

     2  GRUPĖ – gim.2003m. ir jaunesni.

     I VIETA – NAUJOJO DAUGĖLIŠKIO MOKYKLA – DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

    Erika Panavaitė                        1:59:9

    Lukas Gudonis                          3:26:9

    Monika Toptyginaitė               2:04:2

    Virgis Bilaišis                             3:04:7

    Aurėlija Dindaitė                      2:15:3

    Dovidas Stepaniuk                   3:03:3

    Liepa Gudonytė                        2:52:0

    Aleksandras Borisovas            3:03:2

    ……………………………………………………

                                                         21:09:5

    II VIETA  – ČESLOVO KUDABOS PROGIMNAZIJA

    Deimantė Šerėnaitė                        1:47:0

    Danielius Podbelski                        3:55:0

    Viktorija Mitkovec                          2:09:2

    Ignas Samukėnas                            3:32:3

    Agilija Skudutytė                             1:54:5

    Dominykas Nalivaika                      3:20:4

    Gabrielė Keturkaitė                        2:00:6

    Ivan Bieliauskas                              3:56:1

    ……………………………………………………

                                                        21:15:1

    III VIETA – DIDŽIASALIO,,RYTO“GIMNAZIJA

    Aleksandra Sobolevskaja                1:55:5

    Eligijus Sekonas                                3:48:8

    Darija Kartašova                               1:57:7

    Eimantas Šidlovskis                          3:32:0

    Aleksandra Karpenko                      1:56:3

    Rimas Veršickas                               3:24:6

    Karina Sobolevskaja                        1:51:6

    Deividas Gižilovskis                         3:33:5

    ……………………………………………………

                                                        21:20:0

    IV-VIETA      VIDIŠKIŲ GIMNAZIJA

    Neringa Drobilova                            2:02:3

    Arminas Damošius                           3:24:9

    Neringa Bražiūnaitė                         2:06:8

    Raimondas Juchnevič                      3:10:8

    Skaistė Vielytė                                  2:22:4

    Irmantas Vitkus                                3:23:8

    Elzė Trubilaitė                                   2:10:3

    Arvaidas Damošius                          3:34:3

    ……………………………………………………

                                                           22:15:6

    Varžybų vyr. teisėjas                                          Karolis Baltakis                                           

    Varžybų vyr. sekretorė                                          Dalia  Vaičiulienė