Ignalinos raj. mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos

    IGNALINOS RAJONO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ

     LENGVOSIOS ATLETIKOS KETURKOVĖS VARŽYBŲ

     R E Z U L T A T A I

    Ignalina                                        2019-05-09

    MERGAITĖS

    E.N. Mokykla,

    vardas, pavardė

    Gimimo metai Tolis (m.) 60 m. bėgimas

    (sek.)

    Kamuoliuko metimas (m.) 500/800 m. bėgimas (min.) Viso taškų Vieta
    Rez. Tšk. Rez. Tšk. Rez. Tšk. Rez. Tšk.
      Didžiasalio „Ryto“ gimnazija                      
    1 Danielė Cvek 2005 4,04 58 8,91 77 22 28 1,54,8 26 189  
    2 Aleksandra Karpenko 2005 3,55 41 9,45 61 39 61 2,00,5 18 181  
    3 Ernesta Petrovaitė 2005 3,51 40 8,87 80 43 69 1,56,5 24 213  
    4 Karina Sobolevskaja 2005 3,63 44 8,89 79 34 51 1,40,8 53 227  
    5 Deividė Sinica 2007 3,28 32 9,47 61 33 49 1,50,9 33 175  
                          985 I
      Naujojo Daugėliškio mokykla – daugiafunkcis centras                      
    1 Solveiga Baranauskaitė 2005 3,77 49 9,37 64 30 43 1,53,9 28 184  
    2 Liepa Gudonytė 2006 3,63 44 9,78 52 34 51 1,56,2 24 171  
    3 Inga Bilaišytė 2006 3,66 45 9,82 50 37 57 2,01,2 17 169  
    4 Evelina Šalnaitė 2006 3,11 27 10,52 33 32 47 2,01,5 17 124  
    5 Miglė Dubakaitė 2006 3,31 33 10,03 45 24 31 1,49,8 34 143  
    6 Aurelija Dindaitė 2005 3,14 28 11,48 17 39 61 2,01,8 16 122  
                          791 II
      Česlovo Kudabos progimnazija                      
    1 Kamilė Pavkina 2006 3,16 28 9,83 56 29 43 2,18,8 2 129  
    2 Odeta Kindurytė 2006 3,45 38 9,42 62 23 29 1,58,9 20 149  
    3 Mija Saikauskaitė 2006 3,60 43 9,56 58 25 33 2,06,8 11 145  
    4 Goda Luneckaitė 2006 3,15 28 9,60 57 15 14 2,01,0 17 116  
    5 Mantė Steponėnaitė 2005 3,42 37 9,62 56 30 43 2,07,1 10 146  
    6 Gabrielė Kindurytė 2005 3,46 38 9,20 69 31 45 1,54,7 26 178  
                          747 III
      Dūkšto mokykla                      
    1 Ugnė Bikulčiūtė 2007 3,07 25 10,68 31 21 26 2,05,8 12    
    2 Agata Šukevičiūtė 2007 3,18 29 10,76 29 25 33 2,07,9 10    
    3 Olivija Marija Vadeišaitė 2007 2,96 22 9,60 57 20 24 2,12,1 6    
    4 Meilė Gaidelytė 2005 2,16 0 9,87 50 20 24 2,21,8 1    
    5 Simona Juršėnaitė 2005 3,37 35 9,72 53 34 51 2,10,1 8    
    6 Dovilė Libako 2006 3,56 42 10,69 31 39 61 2,09,2 8    
    Ind. Viktorija Trigarceva 2005 2,10 0 10,60 32 21 26 2,25,2 0    
                          593 IV
      Vidiškių gimnazija                      
    1 Gintarė Atėnė Guigaitė 2006 3,27 32 9,85 50 36 55 2,04,3 14    
    2 Kamila Einikytė 2005 2,42 4 10,32 38 37 57 1,55,7 26    
    3 Gabrielė Pečiulytė 2006 2,54 8 10,37 37 16 16 2,03,6 15    
    4  Skaistė Velytė 2006 2,82 17 9,56 58 30 43 2,15,0 4    
    5 Vilija Čičovaitė 2006 2,62 10 10,41 35 27 37 2,17,4 3    
                          559 V
                             

    BERNIUKAI

                             
      Vidiškių gimnazija                      
    1 Rokas Ervinas Česūnas 2005 4,92 59 7,70 97 48 54 2,38,5 48    
    2 Aivaras Malinauskas 2006 4,10 32 8,72 60 40 43 3,25,4 1    
    3 Jokūbas Steponėnas 2005 3,85 24 8,56 66 53 62 3,00,9 17    
    4 Martynas Steponėnas 2005 4,25 37 8,11 81 53 62 3,00,3 18    
    5 Ramūnas Kurgonas 2007 3,40 9 8,88 56 42 43 3,19,9 3    
    6 Kirilas Maslabojevas 2005 4,10 32 8,52 67 38 40 3,31,1 0    
                          900 I
      Česlovo Kudabos progimnazija                      
    1 Dominykas Nalivaika 2005 4,65 50 8,02 85 50 57 2,39,5 46 238  
    2 Meškėnas Erikas 2005 4,42 43 8,56 66 52 60 3,07,4 11 180  
    3 Nojus Vilimas 2006 3,74 20 8,76 59 32 31 3,24,4 1 111  
    4 Tajus Bareckas 2006 3,79 22 8,65 63 46 51 3,37,8 0 136  
    5 Justas Mačėnas 2006 3,62 16 9,50 38 40 43 3,03,5 15 112  
    6 Dovydas Doviakovskis 2005 3,78 21 8,90 55 37 38 3,22,4 2 116  
    Ind. Lukas Šišovas 2006 3,68 18 8,52 67 43 47 3,18,3 4 136  
    Ind. Kristupas Pranevičius 2007 3,63 16 9,29 45 51 59 3,19,1 3 123  
    Ind. Nauris Bridžius 2006 3,95 27 9,62 35 40 43 3,39,1 0 105  
                          782 II
      Didžiasalio „Ryto“ gimnazija                      
    1 Silvestras Pilipenko 2005 3,51 12 9,69 35 37 38 3,08,2 10 95  
    2 Kirilas Tarasovas 2005 4,17 34 8,62 64 64 78 3,03,8 14 190  
    3 Rimas Veršickas 2005 4,00 29 8,46 69 56 66 2,52,3 27 191  
    4 Renaldas Baublys 2006 3,43 10 9,22 45 40 43 3,20,9 2 100  
    5 Mantas Baliukevičius 2007 3,05 0 10,06 26 38 40 3,59,5 0 66  
    6 Mantas Kasiliauskas 2007 2,98 0 10,32 20 43 47 3,21,7 2 69  
                          645 III
      Naujojo Daugėliškio mokykla daugiafunkcis centras                      
    1 Domas Rukas 2007 3,30 5 8,86 56 44 49 3,25,3 1 111  
    2 Marek Lavrivianec 2007 3,64 17 9,92 28 34 34 3,35,5 0 79  
    3 Karolis Babrauskas 2007 2,97 0 11,13 8 22 17 4,17,6 0 25  
    4 Mantas Kėkštas 2005 3,56 14 10,12 24 38 40 3,32,9 0 78  
    5 Gintautas Ramanauskas 2005 4,95 60 7,63 100 55 65 2,54,1 25 250  
                          543 IV
      Dūkšto mokykla                      
    1 Laurynas Petraška 2007 3,28 5 9,98 28 29 27 3,15,4 5    
    2 Mantvydas Bikulčius 2007 3,12 0 10,02 26 28 26 2,56,4 22    
    3 Dominykas Jurgelevičius 2006 3,20 2 9,84 30 37 38 3,20,7 2    
    4 Paulius Lopeta 2005 2,42 0 9,26 45 44 49 3,46,2 0    
    5 Andrej Smoliar 2006 3,25 4 10,13 24 30 28 3,25,1 1    
    6 Aivaras Gailiešius 2005 3,62 16 9,20 46 34 34 3,26,8 1    
                          402 V
                               

    Varžybų vyr. teisėjas                                                G. Rudakas

    Varžybų vyr. sekretorė                                              A.Jovaišienė