Ignalinos raj. mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos

    IGNALINOS RAJONO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ

     LENGVOSIOS ATLETIKOS KETURKOVĖS VARŽYBŲ

     R E Z U L T A T A I

     

    Ignalina                                        2018-05-11

    MERGAITĖS

    E.N. Mokykla,

    vardas, pavardė

    Gimimo metai Tolis 60 m. bėgimas Kamuoliuko metimas 500/800 m. bėgimas Viso taškų Vieta
    Rez. Tšk. Rez. Tšk. Rez. Tšk. Rez. Tšk.
      Česlovo Kudabos progimnazija                      
    1 Deimantė Šerėnaitė 2004 4.07 59 9.06 73 32 47 1.34 69 248  
    2 Daniela Christiansen 2004 4.07 59 9.16 70 22 28 1.48 38 195  
    3 Goda Cicėnaitė 2004 4.13 61 8.66 86 30 43 1.43 48 238  
    4 Agilija Skudutytė 2004 4.02 57 9.20 69 30 43 1.39 57 226  
    5 Viktorija Mitkovec 2004 3.60 43 10.57 33 28 39 1.57 24 139  
    6 Gabrielė Kindurytė 2005 3.80 50 9.08 73 29 41 1.45 44 208  
    7 Justė Dindaitė   ( ind.) 2004 3.50 40 10.11 42 24 31 1.53 29 142  
                          1115 I
      Didžiasalio „Ryto“ gimnazija                      
    1 Darija Kartašova 2004 3.88 52 9.04 73 37 57 1.52 31 213  
    2 Aleksandra Karpenko 2005 3.58 42 9.30 66 38 59 1.57 24 191  
    3 Danielė Cvek 2005 3.57 42 8.86 80 21 26 1.56 24 172  
    4 Ernesta Petrovaitė 2005 3.31 33 9.13 71 37 57 2.00 19 180  
    5 Karina Sobolevskaja 2005 3.72 47 9.25 67 33 49 1.43 48 211  
    6 Deividė Sinica 2005 3.05 25 10.56 37 31 45 2.03 15 122  
                          967 II
      Naujojo Daugėliškio mokykla – daugiafunkcis centras                      
    1 Aurelija Dindaitė 2005 3.05 25 10.70 30 24 31 2.05 13 99  
    2 Solveiga Baranauskaitė 2005 2.58 42 9.67 55 29 41 1.54 27 165  
    3 Liepa Gudonytė 2006 3.12 27 9.67 55 28 39 1.59 20 141  
    4 Evelina Šalnaitė 2006 10.26 40 27 37 2.06 11 88  
    5 Inga Bilaišytė 2006 3.00 23 9.92 48 30 43 1.56 24 138  
    6 Rugilė Rukaitė 2005 2.92 20 10.78 29 28 39 2.07 10 98  
    7 Monika Toptyginaitė (ind.) 2004 1.55 26 26  
                          641 III
      Vidiškių gimnazija                      
    1 V. Čičovaitė 2006 3.53 41 10.48 35 22 28 2.16 3 107  
    2 N. Bražiūnaitė 2006 3.46 38 10.18 42 23 29 1.59 20 129  
    3 K. Einikytė 2005 2.50 6 10.57 33 32 47 2.08 9 95  
    4 G. Guigaitė 2006 3.83 17 9.64 55 37 57 1.58 21 150  
    5 S. Velytė 2006 3.27 32 10.04 44 25 33 1.53 29 138  
                          619 IV
                             

    BERNIUKAI

                             
      Česlovo Kudabos progimnazija                      
    1 Ivan Bieliauskas 2004 4.26 37 7.99 87 75 95 3.01 17 236  
    2 Aivaras Šimkūnas 2004 4.33 40 8.16 79 55 65 2.55 25 209  
    3 Dominykas Nalivaika 2005 4.34 40 8.48 69 50 57 2.56 23 189  
    4 Meškėnas Erikas 2005 4.43 43 8.88 56 45 50 3.17 4 153  
    5 Eidvinas Steponianas 2004 4.42 43 8.78 59 44 49 2.57 21 172  
    6 Tautvydas Maknys 2006 4.44 43 8.91 54 43 47 3.07 11 155  
    Ind. Tomas Grigelis 2004 4.37 41 9.38 42 43 47 3.22 2 132  
                          961 I
      Vidiškių gimnazija                      
    1 T. Baubinas 2004 4.27 38 8.90 55 51 59 3.19 3 155  
    2 R. Česūnas 2005 4.61 49 8.59 66 55 65 3.17 4 184  
    3 Deividas Dovidov 2004 3.80 22 9.46 39 46 51 3.53 0 112  
    4 Raimondas Juchnevič 2004 4.55 47 8.42 70 60 72 3.03 15 204  
    5 A. Ašurovas 2004 4.30 39 8.30 75 60 72 3.13 7 193  
    6 T. Rakštelis 2004 4.21 36 9.70 34 55 65 3.44 0 135  
                          871 II
      Didžiasalio „Ryto“ gimnazija                      
    1 Rimas Veršickas 2005 3.75 20 9.03 51 48 54 2.55 25 150  
    2 Kirilas Tarasovas 2005 3.65 17 9.42 40 46 51 3.15 6 114  
    3 Silvestras Pilipenko 2005 3.20 2 10.10 25 34 34 3.14 6 67  
    4 Mantas Šidlovskis 2004 4.18 35 9.30 44 54 63 3.01 17 159  
    5 Lukas Ziaziulia 2004 3.43 25 8.60 65 47 53 3.03 15 158  
    6 Maksimas Kaduškevičius 2004 4.28 38 8.51 67 60 72 3.08 11 188  
                          769 III
      Naujojo Daugėliškio mokykla daugiafunkcis centras                      
    1 Linas Sergeda 2004 4.38 41 8.95 53 47 53 3.06 12 159  
    2 Sergejus Katyševas 2004 3.53 13 9.89 30 35 35 3.36 0 78  
    3 Lukas Gudonis 2004 3.67 18 9.49 39 44 49 3.01 17 123  
    4 Linas Martinkėnas 2004 3.69 18 9.76 32 24 20 3.46 0 70  
    5 Dovydas Gura 2005 2.88 0 10.93 10 29 27 3.39 0 37  
                          467 IV
                               

    Varžybų vyr. teisėjas                                                G. Rudakas

    Varžybų vyr. sekretorė                                                     A.Jovaišienė