Ignalinos raj. mokyklų mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos

    IGNALINOS RAJONO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ

     LENGVOSIOS ATLETIKOS TRIKOVĖS VARŽYBŲ

     R E Z U L T A T A I

     

    Ignalina                                        2019 m. gegužės 8 d.

    MERGAITĖS

    E.N. Mokykla,

    vardas, pavardė

    Gimimo metai Tolis 30 m. bėgimas Kamuoliuko metimas Viso taškų Vieta
    Rez. Tšk. Rez. Tšk. Rez. Tšk.
      Česlovo Kudabos progimnazija (1 komanda)                  
                         
    1 Akvilė Brukštutė 2008 3.36 68 5.48 61 31 45 174  
    2 Saida Repečkaitė 2008 3.30 66 5.62 56 24,5 32 154  
    3 Kornelija Sukovaitė 2008 3.02 57 5.29 67 10 5 129  
    4 Evelina Čeponytė 2009 2.97 55 5.42 62 24,5 32 149  
                      606 I
      Vidiškių gimnazija                  
                         
    1 Liepa Gruzdytė 2008 3.50 73 5.88 50 20 24 147  
    2 Miglė Sabaliauskaitė 2008 2.52 40 6.28 40 14,5 13 93  
    3 Raminta Akinskaitė 2009 3.63 77 5.39 64 18 20 161  
    4 Gabija Česokaitė 2009 3.16 62 5.70 54 19,5 24 140  
    5 Brigita Kurgonaitė 2009 2.72 47 5.81 50 23,5 30 127  
                      575 II
      Česlovo Kudabos progimnazija (2 komanda)                  
    1 Samanta Umbrasaitė 2008 3.01 57 5.74 52 15 14 123  
    2 Airida Jankauskaitė 2008 2.85 53 5.80 51 21 26 130  
    3 Viktorija Gudelytė 2008 2.17 29 5.74 52 17 18 99  
    4 Gabija Einikytė 2009 2.36 35 6.66 31 22,5 28 94  
                      446 III
                         
      BERNIUKAI                  
      Česlovo Kudabos progimnazija (1 komanda)                  
    1 Augustas Bužinskas 2008 3.52 46 5.16 47 27.5 25 118  
    2 Ignas Antonovas 2008 3.05 30 5.27 45 42.5 46 121  
    3 Jokūbas Basijokas 2008 3.71 52 5.19 47 23 18 117  
    4 Žygimantas Malakauskas 2008 3.40 42 5.01 51 24 20 113  
                      469 I
      Vidiškių gimnazija                  
                         
    1 Aivaras Bražiūnas 2009 3.12 33 6.21 22 25 21 76  
    2 Nojus Grigonis 2008 3.61 49 5.54 37 38 40 126  
    3 Ričardas Česokas 2008 2.97 28 6.58 16 28.5 26 70  
    4 Astoras Dovliaš 2009 3.44 43 5.42 40 20 14 97  
    5 Jokūbas Cicėnas 2008 2.54 13 6.11 24 25.5 22 59  
                      369            II
      Naujojo Daugėliškio mokykla –  daugiafunkcis centras                  
    1 Mantas Kėkštas 2009 3.43 43 5.53 37 35 35 115  
    2 Alanas Vorobjovas 2008 3.12 33 6.25 22 30 28 83  
    3 Tajus Rukas 2011 3.19 35 6.12 24 22 17 76  
    4 Nojus Sabaliauskas 2010 2.82 23 5.96 28 27 24 75  
    5 Dainius Rakštelis 2009 2.78 21 6.46 18 27 24 63  
                      349 III
      Česlovo Kudabos progimnazija (2 komanda)                  
    1 Pijus Rudys 2008 3.20 35 5.39 42 27 24 101  
    2 Eimantas Lekavičius 2008 3.44 43 5.33 43 34 34 120  
    3 Eimantas Žilėnas 2008 3.56 47 5.65 35 29 27 109  
    4 Paulius Papinigis 2009 3.58 48 5.56 37 33 33 118  
                      448 N/k

     

    Varžybų vyr. teisėjas    G. Rudakas                                       

    Varžybų vyr. sekretorė   A. Jovaišienė