Ignalinos raj. mokyklų mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos

    IGNALINOS RAJONO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ

     LENGVOSIOS ATLETIKOS TRIKOVĖS VARŽYBŲ

     R E Z U L T A T A I

    Ignalina                                        2018-05-08

    MERGAITĖS

    E.N. Mokykla,

    vardas, pavardė

    Gimimo metai Tolis 30 m. bėgimas Kamuoliuko metimas Viso taškų Vieta
    Rez. Tšk. Rez. Tšk. Rez. Tšk.
      Česlovo Kudabos progimnazija                  
                         
    1 Gabrielė Gudėnaitė 2007 2.84 51 5.02 74 22 28 153  
    2 Urtė Danilevičiūtė 2007 2.76 48 5.68 55 18 20 123  
    3 Saida Repečkaitė 2008 3.19 63 5.65 55 25 33 151  
    4 Odeta Kindurytė 2007 3.20 63 4.94 76 25 33 172  
    5 Akvilė Brukštutė 2008 2.79 49 5.20 69 26 35 153  
                      629 I
      Vidiškių gimnazija                  
                         
    1 Gabija Bražiūnaitė 2007 3.15 61 5.25 67 20 24 148  
    2 Agnė Drobitova 2007 2.94 54 5.12 71 15 14 140  
    3 Laura Janutėnaitė 2007 2.90 53 5.70 54 18 20 125  
    4 Beatričė Meilutė 2008 2.80 50 5.17 70 16 16 136  
    5 Liepa Gruzdytė 2008 3.20 63 5.20 69 15 14 147  
                      571 II
      Dūkšto mokykla                  
    1 Ugnė Bikulčiūtė 2007 3.14 61 5.05 73 19 23 157  
    2 Meurūnė Gaidelytė 2007 2.27 32 6.32 38 21 26 96  
    3 Agata Šukevičiūtė 2007 3.13 61 5.53 59 32 47 167  
    4 Olivija Marija Vadeišaitė 2007 2.65 45 5.80 51 20 24 120  
    5 Agnė Malichina 2008 2.27 32 5.86 50 11 7 89  
                      540 III
                         
    BERNIUKAI
                         
      Naujojo Daugėliškio mokykla –  daugiafunkcis centras                  
                         
    1 Mantas Kėkštas 2009 3.15 34 5.55 37 26 23 94  
    2 Kristupas Pranevičius 2007 3.87 58 4.94 53 45 50 161  
    3 Marek Lavrivianec 2007 3.13 33 5.16 47 32 31 111  
    4 Domas Rukas 2007 3.25 37 5.12 48 35 35 120  
    5 Aurelijus Baranauskas 2007 3.09 32 5.07 50 23 18 100  
                      492 I
      Česlovo Kudabos progimnazija                  
                         
    1 Dominykas Baševas 2007 3.48 45 5.01 51 28 26 122  
    2 Motiejus Žievys 2007 3.47 44 5.24 47 29 27 116  
    3 Jokūbas Basijokas 2008 3.80 55 5.01 51 17 10 116  
    4 Eimantas Lekavičius 2008 3.17 34 5.48 39 28 26 99  
    5 Eimantas Žilėnas 2008 3.60 49 5.16 47 30 28 124  
                      478 II
      Dūkšto mokykla                  
                         
    1 Mantvydas Bikulčius 2007 3.30 39 5.16 47 26 23 109  
    2 Laurynas Petraška 2007 3.03 30 5.70 34 28 26 90  
    3 Tomas Narbutas 2008 3.40 42 5.02 51 24 20 113  
    4 Augustas Griškevičius 2008 2.86 24 6.00 27 27 24 75  
    5 Benas Švalkus 2008 3.13 33 5,71 33 13 4 70  
                      387 III
      Vidiškių gimnazija                  
                         
    1 Vitalij Andrejev 2007 2.78 21 5.82 30 30 28 79  
    2 Ramūnas Kurgonas 2007 3.40 42 5.11 48 33 33 123  
    3 Aistis Sabaliauskas 2007 2.94 27 5.30 44 20 14 85  
    4 Nojus Grigonis 2008 3.10 32 5.64 35 29 27 94  
    5 Merkurij Rybakov 2008 3.00 29 5.49 39 21 16 84  
                      386            IV

    Varžybų vyr. teisėjas                                          G. Rudakas

    Varžybų vyr. sekretorė                                          A. Jovaišienė