Ignalinos raj. mokyklų mokinių rudens kroso varžybos

    IGNALINOS RAJONO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ RUDENS KROSO REZULTATAI

    Ignalina, 2018 m. spalio 11 d.

                  MERGAITĖS

                  2006-2007 m. g. –  500m. 

    Vieta Vardas, pavardė Gimimo metai Mokykla Rezultatas

    (min.)

    1 Goda Luneckaitė 2006 Česlovo Kudabos progimnazija 1:59.9
    2 Deinisė Sinica 2007 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 2:00.3
    3 Dovilė Libako 2006 Dūkšto mokykla 2:00.7
    4 Inga Bilaišytė 2006 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 2:01.2
    5 Odeta Kindurytė 2006 Česlovo Kudabos progimnazija 2:04.5
    6 Gabrielė Pečiulytė 2006 Vidiškių gimnazija 2:07.1
    7 Liepa Gudonytė 2006 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 2:07.6
    8 Agota Šukevičiūtė 2007 Dūkšto mokykla 2:09.6
    9 Agnė Drobitova 2007 Vidiškių gimnazija 2:15.3
    10 Austėja Danilevičiūtė 2006 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 2:23.1
    11 Ieva Kandratavičiūtė 2006 Česlovo Kudabos progimnazija 2:25.6
    12 Beatričė Meilutė 2007 Vidiškių gimnazija 2:35.6
    13 Viltė Mačiulytė 2006 Česlovo Kudabos progimnazija 2:45.1
    14 Urtė Lastakauskaitė 2006 Česlovo Kudabos progimnazija 3:02.7
             
      BERNIUKAI

    2006-2007 m. g. –  500m. 

         
    1 Nojus Vilimas 2006 Česlovo Kudabos progimnazija 1:45.5
    2 Justas Mačėnas 2006 Česlovo Kudabos progimnazija 1:47.1
    3 Andrej Smoliar 2006 Dūkšto mokykla 1:48.4
    4 Tajus Bareckas 2006 Česlovo Kudabos progimnazija 1:48.8
    5 Ramūnas Kurgonas 2007 Vidiškių gimnazija 1:51.9
    6 Aivaras Malinauskas 2006 Vidiškių gimnazija 1:52.1
    7 Lukas Šišovas 2006 Česlovo Kudabos progimnazija 1:52.4
    8 Orintas Liškevičius 2006 Česlovo Kudabos progimnazija 1:55.3
    9 Domas Rukas 2007 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 1:56.6
    10 Kristupas Pranevičius 2007 Česlovo Kudabos progimnazija 1:58.0
    11 Dominykas Jurgelevičius 2006 Dūkšto mokykla 1:58.6
    12 Laurynas Petraška 2007 Dūkšto mokykla 2:09.1
    13 Mantvydas Bikulčius 2007 Dūkšto mokykla 2:13.6
    14 Mantas Baliukevičius 2007 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 2:22.4
    15 Mantas Kasiliauskas 2007 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 2:33.8
             
      MERGAITĖS

    2004-2005 m. g. – 500 m.

         
    1 Agilija Skudutytė 2004 Česlovo Kudabos progimnazija 1:44.2
    2 Deimantė Šerėnaitė 2004 Česlovo Kudabos progimnazija 1:49.7
    3 Gabrielė Keturkaitė 2004 Česlovo Kudabos progimnazija 1:52.6
    4 Justė Dindaitė 2004 Česlovo Kudabos progimnazija 1:52.8
    5 Sandra Bieliauskaitė 2004 Česlovo Kudabos progimnazija 1:52.9
    6 Gabrielė Kindurytė 2005 Česlovo Kudabos progimnazija 1:55.6
    7 Ernesta Petrovaitė 2005 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 2:00.0
    8 Danielė Cvek 2005 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 2:01.1
    9 Simona Juršėnaitė 2005 Dūkšto mokykla 2:03.4
    10 Neringa Drobitova 2005 Vidiškių gimnazija 2:04.4
    11 Solveiga Baranauskaitė 2005 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 2:04.9
    12 Monika Toptyginaitė 2004 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 2:11.4
    13 Aurelija Dindaitė 2005 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 2:13.4
    14 Liepa Jankauskaitė 2005 Česlovo Kudabos progimnazija 2:17.9
    15 Mantė Steponėnaitė 2005 Česlovo Kudabos progimnazija 2:19.2
    16 Karolina Gailiešaitė 2005 Česlovo Kudabos progimnazija 2:31.4
      Ignė Spulytė 2005 Česlovo Kudabos progimnazija Nebaigė
             
      BERNIUKAI

    2004-2005 m. g. –  500m. 

         
    1 Raimondas Juchnevič 2004 Vidiškių gimnazija 1:34.8
    2 Dominykas Nalivaika 2005 Česlovo Kudabos progimnazija 1:35.3
    3 Arijus Ašurovas 2004 Vidiškių gimnazija 1:40.0
    4 Deividas Bukauskas 2004 Vidiškių gimnazija 1:41.8
    5 Mantas Šidlovskis 2004 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 1:44.7
    6 Lukas Gudonis 2004 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 1:45.3
    7 Erikas Meškėnas 2005 Česlovo Kudabos progimnazija 1:46.2
    8 Tautvydas Maknys 2004 Česlovo Kudabos progimnazija 1:46.3
    9 Rimas Veršickas 2005 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 1:46.7
    10 Eidvinas Steponianas 2004 Česlovo Kudabos progimnazija 1:49.0
    11 Dovydas Rimšelis 2004 Česlovo Kudabos progimnazija 1:49.6
    12 Martynas Steponėnas 2005 Vidiškių gimnazija 1:50.1
    13 Linas Sergeda 2004 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 1:51.7
    14 Gintautas Ramanauskas 2005 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 1:51.9
    15 Jokūbas Steponėnas 2005 Vidiškių gimnazija 1:54.4
    16 Kirilas Maslabojevas 2005 Vidiškių gimnazija 1:56.2
    17 Paulius Lopeta 2005 Dūkšto mokykla 1:58.3
    18 Aivaras Gailiešius 2005 Dūkšto mokykla 1:59.5
    19 Linas Martinkėnas 2004 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 2:07.1
    20 Domantas Ragaišis 2004 Česlovo Kudabos progimnazija 2:13.2
      MERGAITĖS

    2002-2003 m. g. – 500 m.

         
    1 Justina Vilūnaitė 2002 Vidiškių gimnazija 1:44.1
    2 Adrija Skudutytė 2002 Ignalinos gimnazija 1:45.2
    3 Aleksandra Sobolevskaja 2003 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 1:49.7
    4 Goda Čepulytė 2003 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 1:50.9
    5 Violeta Lamanauskaitė 2003 Ignalinos gimnazija 1:53.5
    6 Ana Smoliar 2002 Dūkšto mokykla 1:54.0
    7 Luna Olson 2003 Ignalinos gimnazija 1:55.5
    8 Miglė Kapliukaitė 2002 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 1:59.3
    9 Jolanta Toptyginaitė 2002 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 2:05.3
    10 Aldona Panavaitė 2002 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 2:10.5
      BERNIUKAI

    2002-2003 m. g. –  1000m. 

         
    1 Deividas Rapoportas 2002 Ignalinos gimnazija 2:56.1
    2 Dovydas Stepaniuk 2003 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 2:56.7
    3 Darius Dinda 2002 Ignalinos gimnazija 2:57.9
    4 Povilas Trubila 2002 Vidiškių gimnazija 3:01.6
    5 Danielius Podbielskis 2003 Ignalinos gimnazija 3:05.7
    6 Aleksandras Borisovas 2003 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 3:07.5
    7 Laurynas Baranauskas 2003 Naujojo Daugėliškio mokykla/d. c. 3:09.0
    8 Arminas Damošius 2003 Vidiškių gimnazija 3:12.4
    9 Laimis Lankauskas 2003 Ignalinos gimnazija 3:15.2
    10 Arvaidas Damošius 2003 Vidiškių gimnazija 3:18.8
    11 Matas Martinkėnas 2002 Ignalinos gimnazija 3:23.0
    12 Oleg Ivanov 2003 Dūkšto mokykla 3:26.2
    13 Aleksas Kralikauskas 2003 Dūkšto mokykla 3:26.3
    14 Dovydas Sobolevas 2003 Ignalinos gimnazija 3:27.5
    15 Michail Smoliar 2003 Dūkšto mokykla 3:27.6
    16 Dovydas Vytautas Žilėnas 2002 Ignalinos gimnazija 3:32.4
    17 Paulius Martinkėnas 2002 Ignalinos gimnazija 3:43.8
    18 Mykolas Rimšelis 2002 Vidiškių gimnazija 3:46.6
    19 Dovydas Savickis 2002 Vidiškių gimnazija 3:47.9
    20 Dovydas Maknys 2002 Ignalinos gimnazija 3:58.1
      MERGAITĖS

    2000-2001 m. g. – 500 m.

         
    1 Sabina Slabadaitė 2001 Vidiškių gimnazija 1:49.1
    2 Aurelija Kuksėnaitė 2000 Ignalinos gimnazija 1:50.8
    3 Raminta Dindaitė 2000 Ignalinos gimnazija 1:58.3
    4 Augusta Jurgelevičiūtė 2001 Dūkšto mokykla 2:01.4
             
      BERNIUKAI

    2000-2001 m. g. –  1000m. 

         
    1 Jokūbas Mačkinė 2000 Ignalinos gimnazija 2:51.6
    2 Gabrielius Paukštė 2001 Ignalinos gimnazija 2:52.7
    3 Tomas Baltakis 2000 Ignalinos gimnazija 3:07.5
    4 Justinas Gailiešius 2001 Dūkšto mokykla 3:12.6
    5 Justinas Kaniava 2001 Didžiasalio „Ryto“ gimnazija 3:14.4
    6 Aivaras Malichin 2001 Dūkšto mokykla 3:14.6
    7 Artūras Petrovas 2001 Ignalinos gimnazija 3:25.0

     

    Vyr. teisėjas     G. Rudakas                             Vyr. sekretorė        A. Jovaišienė