Kalėdinis salės merginų futbolo turnyras

    Atviras  Kalėdinis  merginų salės futblo  turnyras

    REZULTATŲ LENTELĖ

    A – grupė                

    IGNALINA                                                                       2019-12 – 21,22

    Eil

    Nr.

    KOMANDA 1 2 3 4 5 Taškai Santykis Vieta
     

    1.

     

      MFA,,Žalgiris A,,

    /////////

    //////

    7 : 0

    ——-

    3

    12 : 0

    ——-

    3

    7 : 1

    ——-

    3

    0 : 0

    ——-

    1

     

    10

     

    26 : 1

     

    1

     

    2.

     

    Vytroma

    0 :  7

    ——-

    0

    /////////

    //////

    1 :  1

    ——-

    1

    1  :  7

    ——-

    0

    0 : 5

    ——-

    0

     

    1

     

    2 : 20

     

    4

     

    3.

     

    Švenčionėliai 2

    0 : 12

    ——-

    0

    1 :  1

    ——-

    1

    /////////

    //////

    1  :  5

    ——-

    0

    0 : 7

    ——-

    0

     

    1

     

    2 : 25

     

    5

     

    4.

     

    Vilkija

    1 :  7

    ——-

    0

    7 :  1

    ——-

    3

    5  : 1

    ——-

    3

    /////////

    //////

     

    0 : 0

    ——-

    1

     

    6

     

    13 : 9

     

    3

     

    5.

     

    Marijampolis

    0 : 0

    ——-

    1

    5 : 0

    ——-

    3

    7 : 0

    ——-

    3

    0 : 0

    ——-

    1

    /////////

    //////

     

    8

     

    12 : 0

     

    2

     

    Varžybų vyr. teisėjas                                          Tadas Bernotas

    Varžybų sekretorius                                           Henrikas Rudakas

     

     **********************************

    Atviras  Kalėdinis  merginų salės futblo  turnyras

    REZULTATŲ LENTELĖ

    B – grupė

    IGNALINA                                                                          2019-12 – 21,22                          

    Eil

    Nr.

    KOMANDA 1 2 3 4 5 Taškai Santykis Vieta
     

    1.

     

      MFA,,Žalgiris B,,

    //////

    //////

    3 : 1

    ——-

    3

    4 : 0

    ——-

    3

    0 : 2

    ——-

    0

    2 : 3

    ——–

    0

     

    6

     

    9 : 6

     

    3

     

    2.

         

    FA,,UTENIS,,                    

    1 : 3

    ——–

    0

    //////

    //////

    3 : 2

    ——-

    3

    0 : 4

    ——-

    0

    0 : 2

    ——–

    0

     

    3

     

    4 : 11

     

    4

     

    3.

     

    TRAKAI

    0 : 4

    ——–

    0

    2 : 3

    ——-

    0

    //////

    //////

    0 : 2

    ——-

    0

    1 : 6

    ——-

    0

     

    0

     

    3 : 15

     

    5

     

    4.

      

    Švenčionėliai 1

    2 : 0

    ——–

    3

    4 : 0

    ——-

    3

    2 : 0

    ——-

    3

    //////

    //////

     

    4 : 0

    ———

    3

     

    12

     

    12 : 1

     

    1

     

    5.

     

     Ignalinos KSC

    3 : 2

    ——-

    3

    2 : 0

    ——-

    3

    6 : 1

    ——-

    3

    1 : 4

    ——-

    0

    //////

    //////

     

    9

     

    12 : 7

     

    2

     

    Pusfinaliai       A1 – B2     Žalgiris A – Ignalinos KSC    2 : 2 ( Po baudinių  3 : 2  )

                              B1 – A2     Švenčionėliai 1 –  Marijampolis 0  :  3             

    Finalai             Dėl III – os vietos  Ignalinos KSC – Švenčionėliai 1   2 : 0

                             Dėl  I – os vietos   Žalgiris A – Marijampolis 0 : 0 ( po baudinių 0 : 1)

     

    Varžybų vyr. teisėjas                                          Tadas Bernotas

    Varžybų sekretorius                                           Henrikas Rudakas