Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo čempionatas

    2019 METŲ LIETUVOS JAUNIŲ,  JAUNUČIŲ       
    IR VAIKŲ SLIDINĖJIMO ČEMPIONATAS      
    Ignalina 2019 02 24        
                 
    Rezultatai        
    Lenktynės laisvu stiliumi T  2 o C      
                 
    Mergaitės vaikų gr.  3 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 37 Emilija Bučytė Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:03:30 00:12:40 00:09:10
    2 34 Gabija Bučytė Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:02:00 00:11:51 00:09:51
    3 31 Varvara Mitina Visagino sporto centras 0:00:30 00:13:35 00:13:05
    4 38 Miglė Dubakaitė  Ignalinos KSC 0:04:00 00:17:33 00:13:33
    5 40 Liepa Gudonytė  Ignalinos KSC 0:05:00 00:18:58 00:13:58
    6 35 Ula Matulevičiūtė Vilniaus miesto sporto centras 0:02:30 00:16:30 00:14:00
    7 32 Rugilė Navickaitė Ignalinos KSC 0:01:00 00:15:23 00:14:23
    8 39 Greta Šimkonytė SM Gaja 0:04:30 00:18:58 00:14:28
      33 Darja Rogelevič  Vilniaus miesto sporto centras DNS    
      36 Ieva Nekrošaitė Visagino sporto centras DNS    
                 
    Berniukai vaikų gr.  3 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 1 Lukas Falkauskas Vilniaus miesto sporto centras 0:00:30 00:10:13 00:09:43
    2 2 Aironas Pūras  Ignalinos KSC 0:01:00 00:11:05 00:10:05
    3 6 Ignas Rakštelis Vilniaus miesto sporto centras 0:03:00 00:13:18 00:10:18
    4 5 Daumantas Kiela Vilniaus miesto sporto centras 0:02:30 00:12:53 00:10:23
    5 8 Jokūbas Steponėnas Ignalinos KSC 0:04:00 00:14:25 00:10:25
    6 3 Nikita Proskuriakov Visagino sporto centras 0:01:30 00:11:56 00:10:26
    7 24 Pijus Panavas Vilniaus miesto sporto centras 0:12:00 00:23:03 00:11:03
    8 12 Daniil Bendelston Visagino sporto centras 0:06:00 00:17:13 00:11:13
    9 4 Matas Gražys  Anykščių KKSC 0:02:00 00:13:19 00:11:19
    10 16 Daujotas Jonikas Vilniaus miesto sporto centras 0:08:00 00:19:26 00:11:26
    11 18 Mykolas Barčys Vilniaus miesto sporto centras 0:09:00 00:21:11 00:12:11
    12 15 Domas Rukas  Ignalinos KSC 0:07:30 00:20:05 00:12:35
    13 9 Herkus Namajūnas Vilniaus miesto sporto centras 0:04:30 00:17:11 00:12:41
    14 13 Herkus Pijus Čaplikas SM Gaja 0:06:30 00:19:24 00:12:54
    15 14 Ričardas Česokas  Ignalinos KSC 0:07:00 00:20:47 00:13:47
    16 21 Matas Valavičius SM Gaja 0:10:30 00:24:21 00:13:51
    17 17 Daniil Ognerubov Visagino sporto centras 0:08:30 00:22:30 00:14:00
    18 19 Matas Buinevičius SM Gaja 0:09:30 00:23:38 00:14:08
    19 7 Vitalij Andrejev  Ignalinos KSC 0:03:30 00:18:17 00:14:47
    20 23 Adas Jonas Daugirdas Vilniaus miesto sporto centras 0:11:30 00:27:16 00:15:46
    21 22 Pijus Kaškilevičius  Ignalinos KSC 0:11:00 00:26:47 00:15:47
    22 20 Darius Gruzdys  Ignalinos KSC 0:10:00 00:27:32 00:17:32
    23 11 Nojus Grigonis Ignalinos KSC 0:05:30 00:24:21 00:18:51
    24 10 Adomas Kaškilevičius  Ignalinos KSC 0:05:00 00:26:44 00:21:44
                 
    Jaunutės merginos 5 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 53 Ieva Dainytė Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:06:30 00:21:20 00:14:50
    2 51 Lauryna Ančerytė Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:05:30 00:20:38 00:15:08
    3 54 Eglė Savickaitė Anykščių KKSC 0:07:00 00:23:25 00:16:25
    4 52 Ūla Einigytė Anykščių KKSC 0:06:00 00:24:43 00:18:43
    5 56 Ilma Kasperūnaitė Anykščių KKSC 0:08:00 00:30:55 00:22:55
    6 57 Nedmantė Kavaliauskaitė VSK Marsas 0:08:30 00:37:23 00:28:53
      55 Raminta Mickevičiūtė Visagino sporto centras DNS    
                 
    Jaunučiai vaikinai 7,5 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 63 Ernest Tretjakov Visagino sporto centras 0:01:30 00:23:21 00:21:51
    2 61 Kasparas Misiūnas Vilniaus miesto sporto centras 0:00:30 00:23:13 00:22:43
    3 70 Daniel Manžos Visagino sporto centras 0:05:00 00:28:17 00:23:17
    4 64 Kristupas Merkelis  Vilniaus miesto sporto centras 0:02:00 00:25:42 00:23:42
    5 71 Lukas Gudonis  Ignalinos KSC 0:05:30 00:29:16 00:23:46
    6 62 Arvaidas Damošius  Ignalinos KSC 0:01:00 00:24:52 00:23:52
    7 66 Arminas Damošius  Ignalinos KSC 0:03:00 00:28:24 00:25:24
    8 69 Dovydas Stepaniuk  Ignalinos KSC 0:04:30 00:30:51 00:26:21
    9 72 Danielius Rogovas  Ignalinos KSC 0:06:00 00:38:30 00:32:30
    10 67 Ėrdas Grybė  Anykščių KKSC 0:03:30 00:36:28 00:32:58
      65 Ignas Skrodenis Anykščių KKSC DNS    
      68 Jonas Mitrikevičius Vilniaus miesto sporto centras DNS    
                 
    Jaunės merginos  7,5 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 83 Samanta Grigorjeva Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:07:30 00:31:39 00:24:09
    b/k 84 Violeta Citovičiūtė VSK Marsas 0:08:00 00:32:30 00:24:30
    2 82 Rūta Žemaitytė  Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:07:00 00:31:41 00:24:41
    3 81 Fausta Repečkaitė Anykščių KKSC 0:06:30 00:31:40 00:25:10
                 
    Jauniai vaikinai 10 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 92 Darius Dinda   Ignalinos KSC 0:08:30 00:32:44 00:24:14
    2 93 Edvinas Šimonutis  Anykščių KKSC 0:09:00 00:33:25 00:24:25
    3 98 Domantas Savanevičius Vilniaus miesto sporto centras 0:11:30 00:37:17 00:25:47
    4 94 Nerijus Dikas Vilniaus miesto sporto centras 0:09:30 00:36:51 00:27:21
    5 91 Nikolaj Pankratov Visagino sporto centras 0:08:00 00:35:37 00:27:37
    6 96 Ignas Žvirblis Vilniaus miesto sporto centras 0:10:30 00:39:37 00:29:07
    7 97 Tadas Baltrūnas  Anykščių KKSC 0:11:00 00:43:24 00:32:24
    8 99 Aidis Kalvaitis Būdakalnis / SM Gaja 0:12:00 00:48:06 00:36:06
      95 Irmantas Žilinskas Anykščių KKSC 0:10:00 DSQ  
        Vyr. teisėjas Jonas Paslauskas      
        Vyr. sekretorė Anutė Jovaišienė      

     

    *************************************************

    2019 METŲ LIETUVOS JAUNIŲ,  JAUNUČIŲ       
    IR VAIKŲ SLIDINĖJIMO ČEMPIONATAS      
    Ignalina 2019 02 23        
                 
    Rezultatai        
    Lenktynės klasikiniu stiliumi T  -4 o C      
                 
        Mergaitės vaikų gr.  2 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 1 Emilija Bučytė Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:00:30 0:07:11 0:06:41
    2 3 Gabija Bučytė Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:01:30 0:08:26 0:06:56
    3 2 Darja Rogelevič  Vilniaus miesto sporto centras 0:01:00 0:09:52 0:08:52
      4 Ula Matulevičiūtė Vilniaus miesto sporto centras DNS    
      5 Ieva Nekrošaitė Visagino sporto centras DNS    
                 
        Berniukai vaikų gr.  3 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 13 Lukas Falkauskas Vilniaus miesto sporto centras 0:01:30 0:12:54 0:11:24
    2 16 Ignas Rakštelis Vilniaus miesto sporto centras 0:03:00 0:14:52 0:11:52
    3 15 Daumantas Kiela Vilniaus miesto sporto centras 0:02:30 00:15:04:0 00:12:34:0
    4 11 Aironas Pūras  Ignalinos KSC 0:00:30 00:13:04:6 00:12:34:6
    5 18 Daujotas Jonikas Vilniaus miesto sporto centras 0:04:00 0:17:32 0:13:32
    6 14 Matas Gražys  Anykščių KKSC 0:02:00 0:17:06 0:15:06
      12 Nikita Proskuriakov Visagino sporto centras DNS    
      17 Herkus Namajūnas Vilniaus miesto sporto centras DNS    
      19 Mykolas Barčys Vilniaus miesto sporto centras DNS    
                 
                 
        Jaunutės merginos  3 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 21 Lauryna Ančerytė Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:05:00 0:15:42 0:10:42
    2 23 Ieva Dainytė Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:06:00 0:16:44 0:10:44
    3 24 Eglė Savickaitė Anykščių KKSC 0:06:30 0:17:56 0:11:26
    4 22 Ūla Einigytė Anykščių KKSC 0:05:30 0:19:53 0:14:23
    5 26 Ilma Kasperiūnaitė Anykščių KKSC 0:07:30 0:24:36 0:17:06
      25 Raminta Mickevičiūtė Visagino sporto centras DNS    
                 
        Jaunės merginos 3 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 43 Samanta Grigorjeva Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:05:30 0:23:16 0:17:46
    2 41 Fausta Repečkaitė Anykščių KKSC 0:04:30 0:23:35 0:19:05
    3 42 Rūta Žemaitytė  Utenos daugiafunkcinis sporto centras 0:05:00 0:24:30 0:19:30
                 
        Jaunučiai vaikinai 5 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 31 Kasparas Misiūnas Vilniaus miesto sporto centras 0:00:30 0:17:43 0:17:13
    2 34 Kristupas Merkelis  Vilniaus miesto sporto centras 0:02:00 0:20:09 0:18:09
    3 32 Arvaidas Damošius  Ignalinos KSC 0:01:00 0:20:01 0:19:01
    4 36 Arminas Damošius  Ignalinos KSC 0:03:00 0:23:12 0:20:12
    5 37 Ėrdas Grybė  Anykščių KKSC 0:03:30 0:29:27 0:25:57
      33 Ernest Tretjakov Visagino sporto centras DNS    
      35 Ignas Skrodenis Anykščių KKSC DNS    
      38 Jonas Mitrikevičius Vilniaus miesto sporto centras DNS    
                 
                 
        Jauniai vaikinai 7,5 km.      
    Vieta Num Vardas, pavardė Kolektyvas Starto laikas Finišo laikas Rezultatas
    1 51 Edvinas Šimonutis  Anykščių KKSC 0:00:30 0:22:24 0:21:54
    2 56 Domantas Savanevičius Vilniaus miesto sporto centras 0:03:00 0:27:27 0:24:27
    3 52 Nerijus Dikas Vilniaus miesto sporto centras 0:01:00 0:25:33 0:24:33
    4 53 Irmantas Žilinskas Anykščių KKSC 0:01:30 0:26:40 0:25:10
    5 54 Ignas Žvirblis Vilniaus miesto sporto centras 0:02:00 0:30:54 0:28:54
    6 55 Tadas Baltrūnas  Anykščių KKSC 0:02:30 0:35:02 0:32:32