LSD „Žalgiris: žiemos sporto žaidynių slidinėjimo varžybos

    2018.02.10   Ignalina   
    LSD „Žalgiris: žiemos sporto žaidynių slidinėjimo varžybos   
    Rezultatai   

    Grupė   M-1GR   2.000 km 3 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 9 Savickaitė Eglė Anykščiai 2004 3 5:36,4 2:48
    2 2 Dainytė Ieva Utena 2005 3 5:36,9 2:48 0:00,5
    3 5 Dumčiūtė Justina Vilniaus m. SC 2006 3 5:41,9 2:51 0:05,5
    4 7 Balcevičiūtė Agnė Vilniaus m. SC 2005 3 6:03,6 3:02 0:27,2
    5 12 Einigytė Ūla Anykščiai 2004 3 6:20,0 3:10 0:43,6
    6 10 Žygelytė Gabija Anykščiai 2004 3 6:22,0 3:11 0:45,6
    7 6 Rogelevič Darja Vilniaus m. SC 2005 3 6:23,9 3:12 0:47,5
    8 1 Ančerytė Lauryna Utena 2005 3 6:31,9 3:16 0:55,5
    9 3 Žemaitytė Rūta Utena 2004 3 6:42,5 3:21 1:06,1
    10 11 Leonaitė Austėja Alytus 2004 3 9:15,0 4:38 3:38,6
    11 8 Matulevičiūtė Ūla Vilniaus m. SC 2006 3 10:07,0 5:04 4:30,6

     

    Grupė   M-2GR   3.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 19 Grigorjeva Samanta Utena 2001 4 8:02,0 2:41
    2 18 Citovičiūtė Violeta Vilniaus m. SC 2000 4 8:27,0 2:49 0:25,0
    3 20 Repečkaitė Fausta Anykščiai 2001 4 8:35,6 2:52 0:33,6
    4 17 Morkvėnaitė Aistė Utena 2001 4 9:40,0 3:13 1:38,0

     

    Grupė   M-3GR   5.000 km 5 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 28 Biliūnaitė Martyna Utena 1999 6 13:40,8 2:44
    2 30 Vapsvaitė Kotryna Utena 1994 6 15:02,3 3:00 1:21,5
    3 32 Bubulytė Aušra Utena 1990 6 15:53,0 3:11 2:12,2
    4 29 Bukovskytė Neda Utena 1997 6 16:55,4 3:23 3:14,6
    5 31 Šaraitė Marija Utena 1991 6 17:36,1 3:31 3:55,3

     

    Grupė   M-4GR   5.000 km 5 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 35 Andriuškevičienė Simona Elektrėnai 1988 6 14:30,0 2:54
    2 137 Krinickienė Jurgita Vilius 1981 6 14:39,0 2:56 0:09,0
    3 39 Paužaitė Sandra Alytus 1981 6 14:49,0 2:58 0:19,0
    4 38 Siliuk Renata Šalčininkai 1980 6 17:32,0 3:30 3:02,0

     

    Grupė   M-5GR   3.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 22 Paškevičienė Vilma Elektrėnai 1975 4 11:50,0 3:57

     

    Grupė   M-6GR   3.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 24 Kaznačenko Julija Visaginas  „Snaigė“ 1972 4 8:34,9 2:52
    2 23 Morozovienė Jolanta Trakai 1969 4 9:30,3 3:10 0:55,4
    3 40 Burokiwenęė Loreta Ukmergęė 1972 4 18:19,5 6:07 9:44,6

     

    Grupė   M-7GR   3.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 25 Barinova Viktorija Visaginas „Snaigė“ 1968 4 10:24,0 3:28

     

    Grupė   M-8GR   3.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 26 Dolgova Nina Trakai 1963 4 10:14,1 3:25
    2 138 Kančauskienė Jūratė Vilnius 1960 4 10:54,0 3:38 0:39,9
    3 27 Ramanauskienė Romalda Elektrėnai 1959 4 15:14,2 5:05 5:00,1

     

    Grupė   V-1GR   3.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 44 Jankauskas Domas Anykščiai 2003 4 8:06,8 2:42
    2 56 Steponiuk Dovydas Ignalinos KSC 2003 4 8:09,7 2:43 0:02,9
    3 47 Merkelis Kristupas Vilniaus m. SC 2003 4 8:25,2 2:48 0:18,4
    4 48 Misiūnas Kasparas Vilniaus m. SC 2004 4 8:26,0 2:49 0:19,2
    5 58 Gudonis Lukas Ignalinos KSC 2004 4 8:32,0 2:51 0:25,2
    6 49 Rakštelis Ignas Vilniaus m. SC 2006 4 8:32,1 2:51 0:25,3
    7 42 Šereika Lukas Anykščiai 2003 4 8:39,0 2:53 0:32,2
    8 41 Manžos Daniel Visaginas  „Snaigė“ 2004 4 8:51,8 2:57 0:45,0
    9 50 Falkauskas Lukas Vilniaus m. SC 2005 4 8:57,8 2:59 0:51,0
    10 63 Pūras Aironas Ignalinos KSC 2005 4 9:08,4 3:03 1:01,6
    11 60 Damošius Arminas Ignalinos KSC 2003 4 9:26,2 3:09 1:19,4
    12 61 Damošius Arvaidas Ignalinos KSC 2003 4 9:31,9 3:11 1:25,1
    13 45 Vildžiūnas Mikas Anykščiai 2005 4 9:36,4 3:12 1:29,6
    14 51 Panavas Pijus Vilniaus m. SC 2008 4 10:00,0 3:20 1:53,2
    15 62 Butkūnas Vytenis Ignalinos KSC 2004 4 10:17,7 3:26 2:10,9
    16 43 Gražys Matas Anykščiai 2005 4 10:38,0 3:33 2:31,2
    17 46 Raugas Titas Anykščiai 2005 4 11:02,1 3:41 2:55,3
    18 59 Lekavičius Eimantas Ignalinos KSC 2008 4 11:06,0 3:42 2:59,2
    19 129 Mitrikwecvičius Jonas Vilniaus SC 2004 4 11:15,0 3:45 3:08,2
    20 55 Kiela Daumantas Vilniaus m. SC 2006 4 11:36,4 3:52 3:29,6
    21 66 Sartanavičius Vakaris Alytus 2005 4 11:49,5 3:57 3:42,7
    22 64 Sidaras Dovydas Alytus 2005 4 12:20,3 4:07 4:13,5
    23 73 Jonikas Daujotas Vilniaus m. SC 2006 4 12:21,9 4:07 4:15,1
    24 65 Jedeška Dagnius Alytus 2005 4 12:39,5 4:13 4:32,7
    25 53 Barčys Mykolas Vilniaus m. SC 2007 4 13:07,0 4:22 5:00,2
    26 52 Namajūnas Herkus Vilniaus m. SC 2007 4 13:17,7 4:26 5:10,9
    27 72 Pernarauskas Rokas Vilniaus m. SC 2006 4 15:28,1 5:09 7:21,3

     

    Grupė   V-2GR   5.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 82 Mačkinė Jokūbas Ignalinos KSC 2000 4 10:40,0 2:08
    2 74 Šimonutis Edvinas Anykščiai 2002 4 11:10,0 2:14 0:30,0
    3 79 Dikas Nerijus Vilniaus m. SC 2002 4 13:00,0 2:36 2:20,0
    4 76 Žilinskas Irmantas Anykščiai 2002 4 13:10,3 2:38 2:30,3
    5 77 Pankratov Nikolaj Visaginas  „Snaigė“ 2002 4 13:32,8 2:43 2:52,8
    6 83 Butkūnas Tomas Ignalinos KSC 2000 4 13:53,1 2:47 3:13,1

     

    Grupė   V-3GR   10.000 km 7 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 120 Kliševičius Deividas Ignalina 1997 7 19:50,0 1:59
    2 119 Strolia Tautvydas Ignalina 1995 7 20:16,9 2:02 0:26,9
    3 123 Vainius Tadas Utena 1990 7 27:42,3 2:46 7:52,3
    4 124 Martinonis Arūnas Utena 1998 7 30:00,7 3:00 10:10,7
    5 130 Andriuškevičius Vilius Elektrėnai 1991 7 33:50,1 3:23 14:00,1

     

    Grupė   V-4GR   10.000 km 7 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 114 Butrimavičius Marijus Trakai 1982 7 21:28,8 2:09
    2 127 Rindzevičius Marijus Vilnius 1980 7 22:07,0 2:13 0:38,2
    3 112 Pošiūnas Andrius Švenčionys 1988 7 22:40,0 2:16 1:11,2
    4 111 Narvydas Simonas Elektrėnai 1983 7 23:38,4 2:22 2:09,6
    5 116 Bakula Mantas Anykščiai 1987 7 24:11,0 2:25 2:42,2
    6 115 Musteikis Eivydas Anykščiai 1987 7 24:18,5 2:26 2:49,7
    7 117 Trakimas Vytautas Vilnius 1984 7 26:19,0 2:38 4:50,2
    8 113 Čiras Mindaugas Trakai 1980 7 30:12,0 3:01 8:43,2

     

    Grupė   V-5GR   5.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 125 Rumiancev Viačeslav Visgins 1974 4 11:30,0 2:18
    2 86 Janušauskas Algimantas Elektrėnai 1974 4 13:10,3 2:38 1:40,3

     

    Grupė   V-6GR   5.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 87 Kiela Dainius Vilnius 1972 4 11:19,0 2:16
    2 90 Kaznačenko Timofej Visaginas  „Snaigė“ 1969 4 11:22,7 2:17 0:03,7
    3 91 Petuchov German Visaginas  „Snaigė“ 1969 4 12:10,0 2:26 0:51,0
    4 92 Zovė Egidijus Zarasai 1970 4 12:53,4 2:35 1:34,4
    5 89 Rinkevičius Žilvinas Elektrėnai 1973 4 13:40,0 2:44 2:21,0
    6 88 Čiuprinskas Martynas Vilnius 1972 4 14:30,0 2:54 3:11,0

     

    Grupė   V-7GR   5.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 93 Guoga Raimundas Ignalina 1965 4 12:28,0 2:30
    2 94 Balickij Igor Visaginas  „Snaigė“ 1968 4 13:10,8 2:38 0:42,8
    3 136 Gurevičius Juozas Kaunas 1963 4 14:04,4 2:49 1:36,4

     

    Grupė   V-8GR   5.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 95 Drūsys Algis Anykščiai 1962 4 13:32,0 2:42
    2 97 Staranevičius Algimantas Elektrėnai 1959 4 14:02,0 2:48 0:30,0
    3 102 Gumenikovas Andrius Alytus 1962 4 14:28,3 2:54 0:56,3
    4 99 Panavas Arūnas Ukmergė 1962 4 15:28,0 3:06 1:56,0

     

    Grupė   V-9GR   5.000 km 4 KP   

    Vieta
    Nr
    Dalyvis
    Klubas
    Gim.
    metai
    Ratai
    Laikas
    min/km
    Atsiliko
     
     
    1 105 Dinda Mindaugas Elektrėnai 1955 4 12:30,0 2:30
    2 103 Sokolovič Česlav Šalčininkai 1960 4 13:45,0 2:45 1:15,0
    3 108 Paužas Antanas Alytus 1956 4 16:02,3 3:12 3:32,3
    4 131 Matulaitis Vytautas Panevėžys 1950 4 17:30,2 3:30 5:00,2
    5 109 Kviecinskas Kęstutis Alytus 1949 4 18:07,4 3:37 5:37,4
    6 110 Kavaliauskas Saulius Alytus 1950 4 18:11,8 3:38 5:41,8
    7 132 Jasinskas Romas Panevėžys 1944 4 19:01,0 3:48 6:31,0
    8 133 Vilimas Algimantas Panevėžys 1952 4 19:24,7 3:53 6:54,7
    9 135 Kančauskas Alfonsas Vilnius 1958 4 20:11,6 4:02 7:41,6
    10 134 Makun Jonas Panevėžys 1953 4 21:06,7 4:13 8:36,7
    11 128 Kupinas Jonas Ukmergęė 1949 4 21:16,0 4:15 8:46,0
    12 104 Varnas Alvydas SK „Gariūnai“ 1945 1 0:01,4
    107 Kaznačenko Mykolas Visaginas  „Snaigė“ 1944 3 18:16,6