LSD „Žalgiris: žiemos sporto žaidynių slidinėjimo varžybos

    LSD „ŽALGIRIS“ ŽIEMOS SPORTO ŽAIDYNIŲ

    SLIDINĖJIMO ESTAFEČIŲ VARŽYBŲ LAISVU STILIUMI

    R E Z U L T A T A I

     

    Ignalina             2018-02-11         T  – 3 o C

    JAUNIMAS ( M -2km., V-3km )

     1 vieta     –       Ignalina – Utena  1 komanda

    Emilija Bučytė                                05:06
    Ieva Dainytė                                    05:31
    Dovydas Steponiuk                         07:30
    Jokūbas Mačkinė                             06:07


    24:14 (min.)

     2 vieta   –        Anykščiai  1 komanda

    Eglė Savickaitė                                  05:19
    Fausta Repečkaitė                              04:47
    Domas Jankauskas                             07:58
    Edvinas Šimonutis                             06:17


    24 :21

    3 vieta   –    Vilniaus miesto SC 1 komanda

    Justina Dumčiūtė                                   05:32
    Violeta Citovičiūtė                                 05:10
    Kristupas Merkelis                                 07:54
    Nerijus Dikas                                         07:22


    25:58

    4 vieta   –     Anykščiai 2 komanda

    Ūla Einigytė                                        05:47
    Gabija Žygelytė                                   06:02
    Lukas Šereika                                       07:30
    Irmantas Žilinskas                                07:26


    26:45

    5 vieta   –     Utena – Ignalina 2 komanda

    Aistė Morkvėnaitė                            05:45
    Rūta Žemaitytė                                 05:28
    Tomas Butkūnas                               07:48
    Aironas Pūras                                    08:27


    27:28

    6 vieta  –  Vilniaus miesto SC 2 komanda

    Darija Rogelevič                             06:00
    Agnė Balcevičiūtė                           05:31
    Ignas Rakštelis                                08:13
    Kasparas Misiūnas                          08:03


    27:47

    1 grupė moterys – vyrai  ( M -3km. V-5km.)

    1 vieta   –   Ignalina

    Vitalija Kutkauskaitė                           07:30
    Ramūnė Arlauskienė                            07:57
    Raimundas Guoga                                12:47
    Deividas Kliševičius                            10:11


     38:25 ( min. )

    2 vieta –      Vilnius – Elektrėnai

    Simona Andriuškevičienė                   08:06
    Jurgita Krinickienė                              08:16
    Ričardas Panavas                                12:00
    Simonas Narvydas                              11:05


    39:27

    3 vieta  –    Trakai

    Nina Dolgova                                      09:33
    Jolanta Morozovienė                           09:02
    Andrius Pošiūnas                                 11:06
    Marijus Butrimavičius                        10:11


    39:52

    4 vieta  –  Utena          

    Kotryna Vapsvaitė                              08:16
    Martyna Biliūnaitė                              07:30
    Arūnas Martinonis                              13:11
    Tadas Vainius                                      13:05


    42:02

    5 vieta  – Anykščiai                          

    Rūta Banytė                                          08:01
    Laima Rindzevičienė                            14:26
    Mantas Bakula                                      11:33
    Marijus Rindzevičius                            10:53


    44:53

    2 grupė moterys – vyrai  ( M -3km. V-5km.)

    1 vieta  – Visaginas

    Viktorija Barinova                              09:30
    Julija Kaznačenko                               08:08
    German Petuchov                                12:04
    Timofej Kaznačenko                           11:24


    41:06

    2 vieta – Elektrėnai

    Jūratė Kančauskienė                          11:03
    Vilma Paškevičienė                           11:21
    Žilvinas Rinkevičius                          13:53
    Juozas Gurevičius                              13:58


    50:15                 

    Varžybų vyr. teisėjas                                                 Genrikas Rudakas

    Varžybų vyr. sekretorė                                              Anutė Jovaišienė