Slidinėjimo varžybos „Sprintas į slalomo kalną“

    NAKTINIŲ SLIDINĖJIMO SPRINTO VARŽYBŲ Į SLALOMO KALNĄ

    R E Z U L T A T A I

    Ignalina, Lietuvos žiemos sporto centras 2018 m. vasario 17 d.

    3 grupė moterys, merginos 2,2 km.( Finalas )

    Vieta

    Vardas pavardė

    Gimimo metai

    Kolektyvas, miestas

    Rezultatas (min.)

    1

    Vitalija Kutkauskaitė

    1999

    Ignalinos KSC

    08:11

    2

    Martyna Biliūnaitė

    1999

    Utenos DSC

    08:45

    3

    Violeta Citovičiūtė

    2000

    Vilniaus miesto SC

    09:12

    4

    Akvilė Zemenauskaitė

    1999

    Ignalinos KSC

    09:17

    5

    Renata Siliuk

    1980

    Vilnius

    10:41

    Merginos 2 grupė

    1

    Viktorija Romanova

    2003

    Vilniaus rajono SM

    07:41

    2

    Sara Urumova

    2003

    Vilniaus rajono SM

    07:57

    3

    Fausta Repečkaitė

    2001

    Anykščių KKSC

    08:33

    4

    Samanta Grigorjeva

    2001

    Utenos DSC

    09:02

    Mergaitės 3 gr.

    1

    Lukrecija Daugirdaitė

    2004

    Vilniaus miesto SC

    08:12

    2

    Eglė Savickaitė

    2004

    Anykščių KKSC

    08:21,3

    3

    Deimantė Šerėnaitė

    2004

    Ignalinos KSC

    08:31

    4

    Rūta Žemaitytė

    2004

    Utenos DSC

    09:28,5

    5

    Ula Einigytė

    2004

    Anykščių KKSC

    09:53,7

    Vyrai 3 grupė

    Kvalifikacija

    1,5 km.

    Finalas

    2,5 km.

    1

    Karol Dombrovski

    1991

    Vilniaus raj. Nemenčinė

    03:36,4

    06:44

    2

    Deividas Kliševičius

    1997

    Ignalina

    03:46,6

    06:59

    3

    Linas Banys

    1998

    Anykščių KKSC

    03:47,0

    07:07

    4

    Tautvydas Strolia

    1995

    Ignalina

    03:57,0

    07:28

    5

    Deimantas Kliševičius

    1999

    Ignalinos KSC

    04:03,1

    07:32

    6

    Jokūbas Mačkinė

    2000

    Ignalinos KSC

    04:02,9

    07:39

    7

    Rokas Suslavičius

    1990

    Vilnius

    03:54,1

    07:39,5

    8

    Marijus Rindzevičius

    1980

    Anykščiai

    03:56,0

    07:41

    9

    Deivid Demkov

    1996

    Visagino SK „Favorit“

    04:02,1

    07:54

    10

    Viačeslav Rumiancev

    1974

    Visagino SK „Favorit“

    04:21,7

    08:54

    11

    German Petuchov

    1969

    Visagino SK „Snaigė“

    04:47,7

    12

    Karolis Paukštė

    1996

    Ignalina

    05:05,4

    13

    Raimundas Guoga

    1965

    Ignalina

    05:05,5

    13

    Karolis Paukštė

    1996

    Ignalina

    05:05,4

    14

    Tomas Butkūnas

    2000

    Ignalinos KSC

    05:14,1

    15

    Vilius Poderys

    1981

    Vilnius

    05:15,0

    Jaunuoliai 2 grupė

    1

    Darius Dinda

    2002

    Ignalinos KSC

    04:40,0

    07:53

    2

    Edvinas Šimonutis

    2002

    Anykščių KKSC

    04:45,0

    08:05

    3

    Romuald Aleksandrov

    2001

    Vilniaus raj. SM

    04:09,1

    08:10

    4

    Marek Griniuk

    2003

    Vilniaus raj. SM

    04:21,3

    08:19

    5

    Irmantas Žilinskas

    2002

    Anykščių KKSC

    05:13,4

    10:07

    6

    Dovydas Steponiuk

    2003

    Ignalinos KSC

    05:05,0

    10:09

    7

    Virginijus Bilaišis

    2003

    Ignalinos KSC

    05:32,7

    10:25

    8

    Arminas Damošius

    2003

    Ignalinos KSC

    05:32,7

    11:23

    9

    Arvaidas Damošius

    2003

    Ignalinos KSC

    05:51,2

    11:57

    10

    Liudvig Novickij

    2003

    Ignalinos KSC

    07:00,7

    14:05

    Berniukai 1 grupė

    Finalas 2,2 km.

    1

    Lukas Gudonis

    2004

    Ignalinos KSC

    05:51,1

    08:21

    2

    Aironas Pūras

    2005

    Ignalinos KSC

    06:01,1

    09:15

    3

    Vytenis Butkūnas

    2004

    Ignalinos KSC

    06:21,7

    09:49

    4

    Martynas Steponėnas

    2005

    Ignalinos KSC

    07:29,4

    11:10

    5

    Ričardas Česokas

    2008

    Ignalinos KSC

    09:55,1

    14:00

    6

    Jokūbas Steponėnas

    2005

    Ignalinos KSC

    07:19,0

    Vyr. teisėjas Jonas Paslauskas

    Vyr. sekretorė Anutė Jovaišienė