Ceikiniuose ruduo sutiktas estradinės muzikos garsais

Kalendoriuje jau kelias savaites karaliauja ruduo. Pasak gamtininko Mariaus Čepulio, rugsėjis – tai metas, kuomet „medžiai supranta, kad jų laikas į pabaigą <…>, pirmosios šalnos atidaro savo kasmetinį medžių spalvinimo plenerą, o žiogai dabar – bene svarbiausi muzikantai…“ Tiesa, rugsėjo 15 d. Ceikiniuose vykusioje tradicinėje rudens šventėje trumpam sustojo ir ruduo, pritilo griežę žiogai.

Miestelyje nuo pat ryto šurmuliavo prekybininkai, kvietę įsigyti skanėstų bei suvenyrų, o 10.30 val. Ceikinių bažnytėlėje prasidėjo Švč. Mergelės Marijos vardo atlaidai. Šv. Mišias aukojo Ceikinių parapijos klebonas Marijonas Savickas, padedamas kunigo Antano Valatkos.

Po šv. Mišių, 12.00 val., Ceikinių kultūros namuose suskambo estradinė muzika, kurią Ceikiniams tądien dovanojo atlikėjas, kompozitorius Algirdas Juodagalvis. Jo muzikinė programa darniai persipynė su poetės Lolitos Reifonaitės skaitomais posmais.

Renginyje dalyvavo, padėkas bei atminimo dovanėles atlikėjams A. Juodagalviui ir L. Reifonaitei įteikė Ceikinių seniūnas Saulius Zabolevičius. Seniūnas nuoširdžiai džiaugėsi rudeniškos muzikos kupinu koncertu, o taip pat įsitraukė ir į šokio sūkurį.  

Ceikinių kultūros ir laisvalaikio organizavimo specialistė Rūta Kajėnė