Chemijos konkursas ,,Chemija – tai viskas, kas mus supa“

Balandžio 9 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje  vyko rajoninis 8 klasių mokinių chemijos konkursas ,,Chemija – tai viskas, kas mus supa“. Konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi chemijos mokslu, ugdyti intelektinius sugebėjimus, suteikti mokiniams  galimybę pasitikrinti bei įvertinti savo chemijos  žinias.

Dalyvavo  Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos ,,Išprotėję mokslininkai‘‘, Vidiškių gimnazijos ,,Chematikai‘‘ ir Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro ,,Tyrinėtojų‘‘ komandos.

Konkursą vedė Ignalinos gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Laimutė Šimonienė.

Komandų nariai pristatė vertinimo komisijai komandos pavadinimą ir emblemą, vėliau vyko kapitonų dvikova, detektyvų konkursas, moksleiviai mynė mįsles, turėjo užbaigti su chemija susijusius sakinius, vaidino ir puikiai leido laiką.

Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad geriausi ir vėl Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokiniai (mokytoja Raminta Trinkūnienė), II vieta atiteko Vidiškių gimnazijos komandai (mokytoja Joana Garnevičienė), III vieta – Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro komandai (mokytoja Raminta Trinkūnienė).

 Sveikiname jaunuosius chemikus!

Dėkojame Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos kolektyvui už šiltą ir jaukų priėmimą, Ignalinos gimnazijos chemijos mokytojai metodininkei Laimutei Šimonienei už užduočių parengimą ir konkurso pravedimą.

 

Ignalinos kultūros ir sporto centro metodininkė Vita Bagdonienė