Drūtūnų kaime įvyko moksleivių futbolo turnyras „Ežerų kraštas 2019“

Liepos 30 – rugpjūčio 02 dienomis Ignalinos rajono Drūtūnų kaime įvyko moksleivių futbolo turnyras „Ežerų kraštas 2019“. Taip pat mokomoji treniruočių stovykla, kurioje dalyvavo apie 60 vaikų iš visos Lietuvos.

Turnyras vyko Drūtūnų stovyklavietėje ant Šakarvos ežero kranto. Iš viso dalyvavo 11 komandų įvairiose amžiaus grupėse. Amžiaus grupėje 2000 m. gim. ir jaunesnių, III vietą iškovojo KF „Trakai 2“ komanda, II vieta – Ignalina, I vieta – FK „Trakai 1“ komanda. Amžiaus grupėje 2002 m. gim. ir jaunesnių dalyvavo 6 komandos. III vietą laimėjo FK „Trakai“, II vieta – Vilniaus FM 2 komanda, I vieta – Vilniaus FM 1 komanda. Ignalinos komanda šioje amžiaus grupėje liko IV.

Stovyklos metu, P. Keperšovo dėka, vaikai plaukiojo baidarėmis, katamaranais. Už svetingumą nuoširdžiai dėkojame Petrui Keperšovui ir tikimės kitais metais vėl susitikti toje pačioje vietoje.
Už galimybę surengti turnyrą, taip pat norime padėkoti Lietuvos moksleivių sporto asociacijos Generaliniam sekretoriui Robertui Taškūnui, Lietuvos gatvės vaikų ir jaunių futbolo asociacijos prezidentui Andriui Podvoiskij, Ignalinos kultūros ir sporto centro direktoriui Darginui Mikėnui, UAB „Ginto vairavimo mokykla“ direktoriui Gintautui Žilėnui.