Epistolinio rašinio konkursas

Sausio 10 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. 48-ą kartą Pasaulinės pašto sąjungos rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema – „Parašyk laišką apie savo didvyrį“. Lietuvos mokinius laiškuose kviečiama pasidalinti savo mintimis apie didvyrius – t. y. apie tokius žmones, kurie įkvepia, skatina būti geresniais, kuriais didžiuojamasi, žavimasi, kurių pėdomis sekama. Tai – ypatingi asmenys, formuojantys vertybes, požiūrį į pasaulį ir santykį su juo.

Epistolinio rašinio konkurse gali dalyvauti ne vyresni nei 15 metų mokiniai.

Sulaukta 6 darbų iš 3 mokyklų. Komisija geriausiais pripažino ir išsiuntė respublikinei komisijai šiuos darbus: Algirdo Pauliukėno, Didžiasalio ,,Ryto‘‘ gimnazija (mokytoja Nijolė Keraitienė) ir Neringos Drabitovos, Vidiškių gimnazija (mokytoja Ona Lukoševičienė). Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!

Antrą vietą pasidalino Evelina Šalnaitė, Naujojo Daugėliškio mokykla – daugiafunkcis centras (mokytoja Neringa Mudėnienė) ir Vilija Čičiovaitė, Vidiškių gimnazija (mokytoja Zita Čičelienė), III vietą – Linas Matrinkėnas, Naujojo Daugėliškio mokykla – daugiafunkcis centras (mokytoja Skirmantė Ramelienė) ir Džiugas Rimantas Grikinis, Vidiškių gimnazija (mokytoja Neringa Mudėnienė).

 

Ignalinos kultūros ir sporto centro metodininkė Vita Bagdonienė