„2 Donatai“ – Naujo albumo „Man nereikia debesų“ pristatymas (neįvyks)

  Mieli žiūrovai,

  Labai gaila, kad dėl mažo nupirktų bilietų kiekio, koncertas „2Donatai“, turėjęs vykti š. m. balandžio 6 d. neįvyks.

  Tačiau turime Jums gerą naujieną! „2Donatai“ koncertuos Ignalinoje.

  Š. m. birželio 1 – ąją dieną, Ignalinos miesto vasaros sezono atidarymo ir  vaikų gynimo šventės metu dovanosime Jums, mieli žiūrovai nemokamą „2Donatai“ koncertą, tad kviečiame nenusiminti ir artėjančią vasarą pasitikti su dainomis!

  Atsiprašome už nesklandumus ir tikimės susitikti artėjančiuose renginiuose!

  *************

  Charizmatiškasis duetas „2 Donatai“, pristato savo antrąjį albumą „Man nereikia debesų“.

  Muzikalumu ir nuoširdumu užkariavę klausytojų širdis „2 Donatai“, su nauja programa, pradeda koncertinį turą per Lietuvą, kuri tikrai nepaliks abejingų. Daugiau nei 25 miestai ir miesteliai turės progą susipažinti su naujomis dueto dainomis bei kartu sudainuoti, jau hitais tapusias, visiems žinomas dainas.

  „Tie, kas buvo mūsų koncertuose anksčiau – žino, kad dar dvi dienas po koncerto kojos pačios trypčioja“ – juokėsi Donatas Čižauskas.

  „Koncertų metu mes visu 100 procentų atsiduodame savo klausytojams, tad jau ko, bet savęs tikrai netaupome. Energija liejasi per kraštus”- kolegai pritarė Karolis Akulavičius.

  „Iki šiol, viskas ką kūrėme, ką dainavome, patiko mūsų klausytojams. Na, o antrasis albumas mums patiems patinka ne mažiau nei pirmasis, todėl tikime, kad jeigu patinka mums – patiks ir Jums. Ateikite, pasiklausykite ir įsitikinkite, kad nemelavome J“ – Tęsė Donatas.

  Iki greito pasimatymo!

  Kartu su mumis:

  Deimantas Balys – gitara

  Kęstutis Radavičius – bosinė gitara

  Evaldas Sidaras – mušamieji

  Apie duetą:

  Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius – žemaitijos galingi balsai. Kaip pop muzikos projektas, “2 Donatai” savo muzikinę karjerą pradėjo 2015m. projekte “Lietuvos balsas”. Savo žemaitišku užsispyrimu, paprastumu ir ypatingai stipriais balsais sužavėjo ne vieną klausytoją ir neliko nepastebėtais. Projekte duetas nukeliavo iki pat finalo, „2 Donatai“ buvo pakviesti kartu dirbti su muzikos prodiuserine kompanija “Zuzi muzika”.

  2016 m. duetas išleido savo debiutinį albumą “Viskas pusiau”.

  O visas naujienas apie duetą ir koncertinį turą galite sekti:

  FB: https://www.facebook.com/2donatai/

  WEB: www.zuzi.lt