Lietuviška romantinė komedija „Vestuvės“

  Žanras: Komedija
  Sukurta: Lietuva
  Režisierius: Vygantas Bachmackij
  Vaidina: Dovilė KundrotaitėVytautas KaniušonisGiedrius SavickasDarius MeškauskasMarius Repšys
  Kino teatruose nuo: 09.08.2019
  Trukmė: 1h 40 min
  Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

  Jei jums patiko ,,Mano didelės storos graikiškos vestuvės” ir ,,Laimės, sveikatos”, jei ruošiatės tuoktis arba jau esat susituokę, šį filmą žiūrėti lėksite strimgalviais.

  Vos keletą mėnesių pažįstami Laura (akt. Dovilė Kundrotaitė) ir Edgaras (akt. Džiugas Gvozdzinskas) ruošiasi vestuvėms, tačiau kiekvienas kitaip, nes yra iš skirtingų visuomenės sluoksnių. Vestuvių labiausiai reikia Lauros tėvui Oskarui (akt. Vytautas Kaniušonis), suktam ir korumpuotam politikui, siekiančiam pritraukti dėmesį ir susirinkti ,,padorumo” taškų – leisti dukrai tekėti už paprasto berno. Tuo tarpu jauniesiems norisi spjauti į viską ir bėgti kur akys mato. Jų planas, deja, neišdega, nes skirtingų socialinių sluoksnių šeimos, vos susitikusios, ima konfliktuoti ir jauniesiems tenka gesinti kaistančią atmosferą. Įsisiūbuojančiame vestuvių chaose užsimezga Lauros jaunesnės sesers (akt. Greta Petrovskytė) ir Edgaro brolio (akt. Laurynas Jurgelis) meilė, o vyresnė sesuo (akt. Gabrielė Ladygaitė) skandina savo vienatvės liūdesį šampane. Susibičiuliavę jaunųjų seneliai, norėdami pakarti piršlį (akt. Giedrius Savickas), ,,užsuka” kriminalą, o patys jaunieji, įtraukti šventės šurmulio, šokių, žaidimų ir tėvų konflikto, staiga suvokia, kad beveik nepažįsta vienas kito.

  Tai kaip čia su ta meile? Ar meilė nugalės karštų lietuviškų vestuvių siaubą – pamatysite filme.

  Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

  Režisierius: Vygantas Bachmackij

  Scenarijus: Matas Vildžius, Vygantas Bachmackij

  Prodiuseriai: Stasys Baltakis, Rokas Petrauskas

  Aktoriai: Dovilė Kundrotaitė („Pelėdų kalnas“), Vytautas Kaniušonis („Lošėjas“, „Izaokas“), Giedrius Savickas („Trys milijonai eurų“, „Melagiai“), Darius Meškauskas („Ekskursantė“, „Išgyventi vasarą“), Marius Repšys („Šventasis“, „Redirected“),

  Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=pxMTJgkmTzs