XXIV VAIKŲ IR JAUNIMO TEATRŲ FESTIVALIS „BILDUČIAI“

    LAPKRIČIO 10 – 11 D.

    IGNALINOS KULTŪROS IR SPORTO CENTRE (Ateities g.43)

    PROGRAMA

    Lapkričio 10 d. (šeštadienis)

    11.30     FESTIVALIO ATIDARYMAS

    Spektakliai vaikams

    12.00     ALYTAUS„DREVINUKO“ teatro studija
    F.L.Baum pasaka „OZO ŠALIES BURTININKAS“ (trukmė 45 min.)
    Režisieriai Ieva Ivanauskienė ir Jonas Gaižauskas

    12.50     (Fojė) ANYKŠČIŲ r. kultūros centro TROŠKŪNŲ filialo vaikų ir jaunimo teatro studija „MES“
    H.K.Anderseno pasaka „NAUJI KARALIAUS DRABUŽIAI“ (trukmė 40 min.)
    Režisierė Jolanta Pupkienė

    Spektakliai jaunimui

    13.40     KRETINGOS rajono kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras„ATŽALYNAS“
    L. Juknos drama„PABĖGIMAS Į AKROPOLĮ“ (trukmė 70 min.)
    Režisierė Auksė Antulienė

    14.50- 15.30 Linksmoji pertrauka

    15.30     ŠIAULIŲ moksleivių namų vaikų ir jaunimo teatro studija „KOMPANIJA ŠAUNI“
    „PADŪKĖLĖ“ pagal K. Goldonio komediją (trukmė 70 min.)
    Režisieriai Dalė ir Virginijus Dargiai

    16.40- 17.00 Linksmoji pertrauka

    17.00     JURBARKO kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „VAIVORYKŠTĖ“
    J. Glinskio drama „ŠOKANTYS BERNIUKAI“ (trukmė 50 min.)
    Režisierė Birutė Šneiderienė

    17.50 – 18.20 Linksmoji pertrauka

    18.20     IGNALINOS gimnazijos teatras „IKI“
    „VERKSNIŲ KLUBAS“
    pagal I.Ežerinytės apysaką (trukmė 70 min.)
    Režisierė Jolanta Narbutaitienė

    19.30 – 20.00 Linksmoji pertrauka

    20.00     ALYTAUS jaunimo centro miuziklo grupė
    Miuziklas „BALTARAGIO MALŪNAS“ pagal K. Borutą (trukmė 45 min.)
    Režisieriai Ieva Ivanauskienė ir Jonas Gaižauskas

    21.00     Festivalio dalyvių vakaronė

     

    Lapkričio 11 d. (sekmadienis)

    12.00     BILDUTIŠKA MANKŠTELĖ

    12.10     PLUNGĖS kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „SAULA“ vaikų grupė
    „PASAKA APIE DRĄSUOLĮ BERNĄ“ pagal lietuvių liaudies pasakas (trukmė 40 min.)
    Režisieriai Sigita ir Romas Matuliai

    13.00     (Fojė) KLAIPĖDOS Karalienės Luizės jaunimo centro teatro studija „AUŠRA“
    Klounada „UnoMOMENTO“ (trukmė 45 min.)
    Režisierė Edita Milinienė

    14.00     (Fojė) bardo DARIAUS ŽVIRBLIO autorinių dainų koncertas

    15.00     Vilniaus miesto teatras „ATVIRAS RATAS“
    (spektaklį Ignalinoje dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba)
    L. Razumovskajos drama „BRANGIOJI MOKYTOJAN-16 (trukmė 90 min.)
    Režisierė Ieva Stundžytė                                  Bilieto kaina – 3 eurai

    16.30     FESTIVALIO UŽDARYMAS

    Bilieto kaina į visus vaikų ir jaunimo teatrų spektaklius (išskyrus spektaklį „BRANGIOJI MOKYTOJA“ ) – 3 eurai, į kiekvieną spektaklį atskirai– 1 euras,      

    Festivalio generalinis rėmėjas  –  Ignalinos rajono savivaldybė

    Rėmėjai:

    Limino medelynas
    Vilniaus implantologijos centras
    Viešbutis – restoranas „Žuvėdra“
    UAB „Meleksas“
    Verslininkas Kęstutis Mozeris
    UAB „Pjūklininkas“
    Parduotuvė „Mūsų krautuvėlė“
    “Gėlės galerija” salonas „MAXIMA XX“ prekybos centre

    Informaciniai rėmėjai – laikraščiai „Nauja vaga“ ir „Mūsų Ignalina“