„Ignalinos kultūros ir sporto centro“ atstovai dalyvavo Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos seminare „Projektų įgyvendinimas ir ataskaitų teikimas“ Anykščiuose

2018 m. rugsėjo 26 d. Anykščiuose vyko 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos seminaras „Projektų įgyvendinimas ir ataskaitų teikimas“, kurį organizavo Jungtinis sekretoriatas. Pranešėjai kalbėjo apie tinkamas projektų išlaidas, išlaidas pagrindžiančius dokumentus, projektų ataskaitų ruošimą ir teikimą eMS sistemoje, projekto pakeitimus, taip pat priminė viešinimo reikalavimus. Dalyviams buvo atsakyta į kilusius klausimus. Seminare dalyvavo „Ignalinos kultūros ir sporto centro“ atstovai vykdantys projektą LLI-402 „Rizikos grupės jaunimo socialinė įtrauktis, pagrįsta sportine veikla (akronimas: risk-free)“.

Projektas LLI-402 “Rizikos grupės jaunimo socialinė įtrauktis, pagrįsta sportine veikla” (Sports for Social Inclusion of At-risk Teenagers) pagal 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą. Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.  Projektą planuojama įgyvendinti per du metus nuo 2018 m. balandžio 1 d. iki 2020 m. kovo 31 d. Bendras projekto biudžetas siekia 750973,98 eurų ct. iš kurių 120729,74 eurų ct. skirta Ignalinos kultūros ir sporto centro investicijoms. Šis straipsnis parengtas Europos Sąjungos finansine parama. Už šio straipsnio turinį atsako Ignalinos kultūros sporto centras ir jis negali būti laikomas oficialia Europos Sąjungos pozicija.