Iš Jonavos triatlono vėl su apdovanojimais

Antrasis triatlono taurės etapas Jonavoje sukvietė per 400 dalyvių (www.triatlonotaure.lt) . Čia visi sportininkai ir žiūrovai mėgavosi puikiu oru ir geromis sąlygomis. Mūsiškiai vėl gerai pasirodė ir ne kartą lipo ant prizininkų pakylos.

Akvatlone (100 m plaukimas + 1 km bėgimas) dalyvavę 4 Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai visi grįžo su taurėmis. Savo amžiaus grupėse nenugalimi buvo: Kornelija Jankovičiūtė, Emilija Vasiljevaitė, Adomas Lenardas, o Augustė Rakitinaitė iškovojo antrąją vietą.

Tri – fun rungtyje (200 m plaukimas + 10 km dviratis + 2,5 km bėgimas) tarp metais vyresnių berniukų trečiąją vietą iškovojo Matas Šurna, o už jo nugaros iš karto finišavo Nojus Balkevičius. Tarp 2003 – 2005 metų gimimo berniukų ketvirtąją vietą iškovojo Ditas Šidlauskas, penktąją – Rokas Ervinas Česūnas. Beje jie abu 2005 metų gimimo, todėl varžėsi su kai kuriais net dviem metais vyresniais varžovais.

Sprinto distancijoje (750 m plaukimas + 20 km dviratis + 5 km bėgimas) jėgas išbandė trys mūsų sportininkai: Džiugas Karklelis, Marius Kupetys ir Eugenijus Rakitinas. Mūsų plaukimo treneris čia liko penktas elito grupėje, o V40 grupėje nugalėjo ryškia persvara. Nepasisekė Džiugui, kuris dviračio rungties pabaigoje mynė lygiai su savo treneriu, tačiau suklaidintas teisėjų pasuko ne į tą pusę. Ši klaida lėmė labai daug laiko ir bendroje įskaitoje Džiugas liko tik 18. Marius šį kartą užėmė 47 vietą tarp 116 dalyvių.

Kitas etapas bus surengtas Skaudvilėje rugpjūčio 2 dieną. Šiuo metu mūsų plaukikai ruošiasi triatlono taurės etapams pagal programą ,,Plaukiu, minu ir bėgu – garsinu Ignaliną“, kurią remia Ignalinos rajono savivaldybė.