Joninių šventė N. Daugėliškyje

Birželio 23-iosios vakarą IKSC Naujojo Daugėliškio padalinio kiemelyje šventėme trumpiausios nakties ir ilgiausios dienos – vienos gražiausių ir prasmingiausių vasaros švenčių, vasaros saulėgrįžos šventę – Jonines. Jau po Joninių diena trumpėja, naktis ilgėja.

Per Jonines, kaip taisyklė – visada lyja, o šiemet saulė užkaitino nuo pat ankstyvo ryto, pranašaudama kaitrią ir karštą dieną.

                      Susirinkusius į Joninių šventę pasveikino Ignalinos rajono savivaldybės tarybos narė Marijona Lukaševičienė, linkėjo džiugios, prasmingos, įsimintinos šventės, geros nuotaikos, šypsenų ir malonių akimirkų!

Džiaugėmės skambančiomis dainomis, kurias dovanojo pramoginė grupė „Tik Jums“ (vadovas Rimantas Ankėnas), pynėme vaikinus, žaidėme žaidimus, rungėmės įvairiose rungtyse, kuriose dalyvavo ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Rungčių nugalėtojams negailėta prizų, bei plojimų.

Trumpiausią metų naktį visiems, linkėjome surasti paparčio žiedą, suteiksiantį išminties, jėgų ir valios visoms svajonėms įgyvendinti.

Temstant, buvo pakurtas Joninių laužas. Liepsnos šoko į viršų, kibirkščiavo ir laižė dangaus skliautą… Nieks neskubėjo skirstytis, norėjosi kartu džiaugtis trumpiausios nakties akimirkomis.

Šventės ateina ir išeina, tačiau įspūdžiai išlieka ilgam.

Nuoširdžiai dėkoju Joninių šventės rėmėjams Sigutei ir Romualdui Luneckams, Algirdui ir Stasiui Cicėnams, Jolantai ir Sauliui Cicėnams. Už pagalbą pinant Joninių vainikus dėkoju Valentinai Gluchovai, Dėkoju Naujojo Daugėliškio seniūnijai ir visiems prisidėjusiems prie šventės.

IKSC Naujojo Daugėliškio laisvalaikio organizatorė Nijolė Gluchovienė