Joninių vakaras- koncertas Kazitiškyje

 Argi galima miegoti trumpiausią vasaros naktį, kai skleidžiasi paparčio žiedas? Tokia naktis būna tik kartą per metus. Žvaina nuo pusnynais pro sutemas baltuojančių garšvų, nuo prasiskleidusių naktižiedžių, kurių kvapas nepaprastai švelnus ir kažkoks džiugiai graudus, lyg senai nesugrąžinamas prisiminimas…. ( V. RAČKAITIS)

Birželio 22 dieną visi maloniai rinkosi į Kazitiškio kaimo seklyčią, į Joninių vakarą. Kadangi ši naktis pati trumpiausia, žiedai patys ryškiausi, todėl ją palydėjome dainomis, šokiais, muzika, o kai sutemus suliepsnojo Joninių laužas- ugnelę norintieji saugojo pernakt, paparčio žiedo ieškojo pavieniai, nes kitaip nerasi, o kas sulaukė saulės tekėjimo, ją pamatė tokią gražią, šokančią…

Koncerto pradžioje visus susirinkusius pasveikino seniūnas Drąsutis Jelinskas, mūsų mažiesiems , gimusiems 2018 metais dainą- lopšinę dovanojo laisvalaikio organizatorė Danutė, o seniūnas įteikė salėje dalyvavusiems vaikučiams pasus.

Puikią muzikinę programą dovanojo nepailstanti Ignalinos kapela ,,Lanksva“. Dainos, melodijos užbūrė visus esančius, ačiū šiems nuostabiems muzikantams, duetui Ritai ir Vincui, armonikieriams Juozui ir Sigitui. Po koncerto esantys Janinos ir Jonai apvainikuoti pašoko ratelį. Nemažai kaime yra šiuos gražius vardus turinčių.

Po koncerto visi susirinkusieji buvo pakviesti į Kazitiškio parką, kur laukė kunkuliuojanti žuvienė, kurią labai skanią išvirė Darius Šerėnas ir Romas Velys, vaišės. Ir žinoma- muzika- kas norėjo, šoko, lingavo. O Joninių išvakarių naktis- be jokio debesėlio.

Už šiai šventei suteiktą paramą didelis Ačiū UAB,,Legra“ vadovui Valdui Pipikui ir jo kolektyvui, Sigitui Klimui, pagalbininkams – Kazitiškio seniūnui ir darbuotojams, Erdvilei, Rūtai, Stanislovui K., Nadieždai, Linai, bendruomenės pirmininkui Laimiui J., Aldonai, Rasai K., Vladui, Jolitai, Ramūnui, ir žinoma, Jums , mieli susirinkusieji. Gražios Joninių šventės, suraskite paparčio žiedą, ir kad jis žydėtų visus metus.

Kazitiškio seklyčios laisvalaikio organizatorė Danutė Gasiūnienė