Joninių vakaras Strigailiškyje

Joninės, dar vadinamos Rasomis – šventė, kurios metu minima vasaros saulėgrįža, sveikinamos Janinos, Jonai, pinami vainikai ir renkami žolynai, deginami laužai. Tai pats vasaros gražumas ir saulutės spindėjimas, švenčiama ilgai ir linksmai. Joninių išvakarėse strigailiškiečiai susirinko švęsti Joninių. Skambant melodijai Janinoms ir Jonams padovanotos skrybėlės su ąžuolų vainikais.

Visus linksmino nepailstantis  Strigailiškio liaudiškos muzikos kolektyvas „ Eldija“, solistė Gintarė Lukijanskaitė. Žiūrovai negailėjo karštų aplodismentų dainų ir muzikos atlikėjams Buvo uždegtas Joninių laužas. Ugnis ypač Joninių , stebuklinga ji ne tik apvalo sielą, bet ir suteikia jėgų ,sveikatos. Moterys ir merginos iš gražiausių žolynų nupintais vainikais puošėsi, juk žolelės stebuklingos, suteikia stiprybės, gydančių galių,
Savo laimę kiekvienas išbandė prie laimės šulinio, labiausiai tai vaikučiams patiko ši atrakcija.
Šventėje buvo padėkota Natalijai Juknevičienei už tapybos darbų parodą, kuri eksponuojama salėje.

Šios Joninės buvo linksmos ir išskirtinės, nes Juliaus Lukijansko pakviesti šventės dalyviai turėjo progą pasivažinėti limuzinu .Už tai nuoširdžiai visų dalyvių vardu dėkoju Juliui Lukijanskui. Už skambias dainas ir muziką nuoširdžiai dėkoju  Strigailiškio meno mylėtojams, už pagalbą dėkoju Ignalinos seniūnijai ir visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir šventės dalyviams.

IKSC   Strigailiškio padalinio laisvalaikio organizatorė Rima Grušnienė