Konkursas „Lietuvos gamtininkas“

Spalio 13 d. Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakultete vyko respublikinis mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“.

Šiais metais į renginį buvo pakviesti 54 pirmąjį konkurso atrankos etapą laimėję 5–8 klasių dalyviai iš visos Lietuvos. Iš Ignalinos rajono mokyklų į konkursą vyko 7 mokiniai Dovydas Vaitkevičius, Kamilė Filipavičiūtė, Andrius Gasiukevičius, Solveiga Baranauskaitė, Algirdas Pauliukėnas, Linas Martinkėnas ir Vesta Cicėnaitė. Iš viso konkurse dalyvavo 193 mokiniai. Visus susirinkusius sveikino Lietuvos edukologijos universiteto, gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto prof. dr. Virginijus Sruoga ir LMNŠC gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis. Po sveikinimų „Lietuvos gamtininko“ dalyvių laukė prof. habil. dr. Jono Rimanto Stonio ir doc. dr. Arūno Diškaus paskaita „Ką reiškia būti gamtininku?“. Po paskaitos 5–6 ir 7–8 klasių mokinių laukė praktinės ir teorinės užduotys.

7-8 klasių grupėje I vietą laimėjo Vesta Cicėnaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokinė (mokytoja Raminta Trinkūnienė). Nuoširdžiai sveikiname Vestą!

Metodininkė Vita Bagdonienė