Konkursas ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę‘‘

Kovo 20 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko konkurso ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę‘‘ antrasis etapas. Krašto apsaugos ministerija bendradarbiaudama su Švietimo ir mokslo ministerija jau 24-ąjį kartą organizuoja šį konkursą. Jame dalyvauti kviečiami 9-12 klasių moksleiviai, kurie domisi Lietuvos gynybos ir saugumo politika, Lietuvos kariuomene, jos istorija, svarbiausiais įvykiais, įtakingiausiomis asmenybėmis.

Konkurso tikslas – paskatinti mokinius domėtis ne tik Lietuvos istorija, bet atkreipti dėmesį į kariuomenės vaidmenį Lietuvos valstybės raidoje, sekti dabartinės kariuomenės veiklą, įvykius, aktualijas. Konkursu siekiama ugdyti jaunimo pilietiškumą, pasididžiavimą savo valstybe ir kariuomene.

Konkurse dalyvavo Ignalinos gimnazijos moksleiviai Raminta Jasiūnaitė, Vilmantas Jusys ir Auridijus Paukštė (mokytojas Vitoldas Rinkevičius). Dalyviai ir jų mokytojas apdovanoti Ignalinos kultūros ir sporto centro padėkos raštais.

 Finalinis etapas vyks balandžio 18 dieną Rukloje, Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotame pėstininkų batalione. Į konkurso finalą pateks 30 geriausiai antrojo etapo testą išsprendusių mokinių. Linkime sėkmės mūsų gimnazistams!

 

Ignalinos kultūros ir sporto centro metodininkė   Vita Bagdonienė