Konkursas – viktorina „Veni, vidi, vici“

Balandžio 30 dieną Vidiškių gimnazijoje vyko užsienio kalbų konkursas – viktorina „Veni, vidi, vici“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių bendradarbiavimo, iniciatyvumo, kūrybiškumo ir mokymosi mokytis kompetencijas, skatinti mokinius domėtis užsienio kalbomis, ugdyti šalių, kurių kalbas mokiniai mokosi, kultūros, istorijos, meno pažinimą. 

Dalyvavo visų rajono mokyklų – Ignalinos gimnazijos, Dūkšto mokyklos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos, Didžiasalio ,,Ryto‘‘ gimnazijos, Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro ir Vidiškių gimnazijos moksleiviai. Buvo iš anksto sudarytos mišrios komandos.

Šokiu svečius pasitiko Ernesta, Gabija ir Elija, šios mergaitės ir vedė renginį. Daug įdomių užduočių teko įveikti komandoms. Pertraukėlėse, kol komisija skaičiavo rezultatus, smagias ir lyriškas dainas atliko Austėja. Gimnazistas Pijus buvo atsakingas už renginio įgarsinimą.

Komisijai suvedus rezultatus paaiškėjo laureatai – pirmąją užduotį geriausiai sekėsi atlikti „Apgailėtinų kalbų žinovų“ ir „Užsieniečių“ komandoms, antrosios užduoties laimėtojai –„Kalbukai“ ir „Kalbukai Nr.1“, trečiąją užduotį puikia atliko „Poliglotai“ ir „Svajonių komanda“. Pralaimėjusių nebuvo, laimėjo žinios ir draugystė.

Dėkojame Vidiškių gimnazijos užsienio kalbų mokytojoms už užduočių parengimą, visai gimnazijos bendruomenei  už sukurtą jaukią ir šiltą atmosferą.

Kitąmet konkursas vyks Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje.

Ignalinos kultūros ir sporto centro metodininkė Vita Bagdonienė