Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena Ceikiniuose

Liepos 6 d. Ceikiniai atšventė Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Nuo 18.30 val. Ceikinių kultūros namuose vyko šaškių varžybos, 20.00 val. ceikiniečiai ir miestelio svečiai jėgas išbandė smiginio rungtyje, o 21.00 val. Ceikinių estradoje nuskambėjo pagrindinis liepos 6-osios akcentas – kartu su viso Pasaulio lietuviais buvo sugiedota „Tautiška giesmė“.

Po visą Žemės rutulį apglėbusio Lietuvos himno skambesio dar neskubėta skirstytis į namus: apie Lietuvos valstybės kūrimąsi pasakojo renginio vedėjas Ugnius Dikmonas, savo melodijas Lietuvai dovanojo Juditos ir Jauniaus Čibirų duetas, mažosios solistės Aida Čičiurkaitė ir Joneta Čibiraitė, Mildos Dikmonienės, Rūtos Kajėnės ir Antano Laurinavičiaus tercetas.

Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos renginyje dalyvavo ir Ceikinių seniūnas Saulius Zabolevičius. Jis sveikino visus su Valstybės diena bei įteikė medalius šaškių ir smiginio varžybų laimėtojams. Pirmoji vieta šaškių rungtyje atiteko Mečislovui Martinėnui, antroji – Danguolei Kajėnienei, trečioji – Onai Vitkauskienei. Taikliausiai strėlytes mėtyti sekėsi Raimondai Dudėnaitei (405 taškai), antrą vietą užėmė Vladas Stakauskas (404 taškai), trečiąją – Ona Vitkauskienė (387 taškai).

Sveikiname laimėtojus ir nuoširdžiai džiaugiamės visais, kurie Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną šventė Ceikiniuose!

 

Ceikinių kultūros ir laisvalaikio organizavimo specialistė Rūta Kajėnė,

Ryčio Kajėno nuotraukos