Lietuvos sporto vilčių žaidynėse triumfavo Ignalinos mergaičių sales riedulio komanda

Š.m. rugsėjo 22 d. Molėtuose vyko 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių grindų riedulio merginų finalinės varžybos. Finalinėse varžybose varžėsi Utenos, Molėtų, Ignalinos, Kelmės, Širvintų ir Vilniaus rajono rinktinės. Ignalinos mergaičių sales riedulio komanda iškovojo 1 vietą. Puikiai pasirodė Vilniaus rajono jaunųjų riedulininkių žaidėjų komanda dėl nugalėtojų vardų kovojusi su Ignalinos jaunosiomis žaidėjomis. Finale, antro kėlinio antroje pusėje, padaryta maža klaida lėmė, kad čempionėmis tapo ignalinietės, o sidabro medalius laimėjo ir Lietuvos vicečempionėmis tapo Vilniaus rajono sportininkės. Trečiąją vietą užėmė Širvintų sportininkės mažajame finale įveikusios Kelmės riedulininkes.

Rugsėjo 23d. vykusiose žaidynėse ignaliniečių berniukų sales riedulio komanda užėmė 5 vietą.