Lietuvos vasaros biatlono čempionatas

Rugsėjo 27-29 dienomis vyko Lietuvos vasaros biatlono čempionatas Maduonoje, Latvijoje.  Dalyvavo 7 biatlonininkai iš Ignalinos kultūros ir sporto centro.  Pirmą dieną sprinto rungtyje jaunimo grupėje Jokūbas Mačkinė iškovojo 2 vietą, tarp merginų Raminta Dindaitė – 2 vietą,   jaunių grupėje  Darius Dinda – 4 vietą, Gabrielius Paukštė liko 10- oje vietoje.

Jaunučių grupėje Dovydas Stepaniuk iškovojo 7 vietą,  merginų tarpe Deimantė Šerėnaitė – 4  vietą. Vaikų grupėje Jokūbas Steponėnas  liko 24 vietoje, kadangi sortininkas trasoje griuvo ir susižeidė koją antrą dieną nestartavo.

Antroje dienoje sportininkai varžėsi masinio starto rungtyje, kurioje sportininkai startuoja visi kartu ir turi įveikti tam tikrą nuotolį pagal amžiaus grupes bei šaudyti keturias ugnies linijas, už netaiklų šūvį sportininkas turi papildomai įveikti 150 m baudą.

Jaunimo grupėje Jokūbas Mačkinė iškovojo 2 vietą, merginų tarpe Raminta Dindaitė – 2 vietą, jaunių grupėje  Darius Dinda – 6 vietą, Gabrielius Paukštė – 7 vietą.

Jaunučių grupėje Dovydas Stepaniuk iškovojo 6 vietą, merginų tarpe Deimantė Šerėnaitė – 5 vietą. Čempionate dalyvavo biatlonininkai ne tik iš  Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Estijos.