Linksma ir nuotaikinga Tradicinė Joninių šventė Vidiškėse

Buvo naktys švento Jono,

Naktys pasakų žavių.

Laužai degė visais šonais,

Buvo šviesu ant kalvų…

Birželio 23 d. Vidiškiečiai  šventė tradicines Jonines – pačią smagiausią vasaros šventę. Sakoma, jog  Joninių naktį pražysta papartis, o ugnis, vanduo ir ąžuolas skleidžia paslaptingus garsus ir tartum nuo pagonybės laikų kviečia susirinkti į vieną būrį.

Renginys vyko  kultūros namų koncertų salėje. Jo metu galėjome pasidžiaugti laimėtu ir jau įgyvendinamu projektu „Tradicinių renginių tęstinumo užtikrinimas Ceikinių, Didžiasalio, Mažėnų, Rimšės, Šiūlėnų ir Vidiškių kaimuose“. Pagal jį įsigijome labai reikalingą šventėms organizuoti  inventorių – projektorių su ekraną ir belaidžius mikrofonus. Jau linksmoje ir nuotaikingoje tradicinėje Joninių šventėje buvo demonstruojamos renginių akimirkos iš kitų tradicinių švenčių.

 Skambia daina  “Buvo naktys Švento Jono” buvo pradėtas šventinis koncertas kurią atliko meno mėgėjų kolektyvas „Verpetas“. Varduvininkams  linkėta, kuo geriausios sėkmės, kuo tvirčiausios sveikatos, kuo didžiausios laimės! Tegu pačią trumpiausią ir linksmiausią metų naktį paparčiai tik Jums pražįsta stebuklingais žiedais..

Šventės dalyviai džiaugėsi mėgėjų kolektyvo „Verpetas“ atliekamomis  skambiomis ir smagiomis  vasariškomis dainomis.

Už gerą nuotaiką, skambias dainas ir muziką dėkojame Vidiškių mėgėjų kolektyvui „Verpetas“, ir visiems visiems, kurie buvote, bendravote, padėjote,

                                  Laisvalaikio organizavimo specialistas Evaldas Gailiešius