Motinos diena Naujojo Daugėliškio Šv. Joakimo ir Onos bažnyčioje

Daugėliškiečiai ir svečiai Motinos dieną susirinko į mišias Naujojo Daugėliškio Šv. Onos ir Joakimo bažnyčioje. Sujaudino klebono Bernardo Augaičio kvietimas dažniau įsiklausyti ir į motinos palaiminimą ir žodžiai, kad motinai vaikas, koks ji bebūtų, yra stebuklas. Mišiose skambėjo nuostabios giesmės, atliekamos Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčios choro, vadovaujamo Jolantos Kraucevičienės. Po Šv. Mišių mamoms koncertą dovanojo vaikai.

„Jeigu ne mama, joks šeštadienis nekvepėtų saldžiausiais pyragais. Jeigu ne mama, sekmadienis niekada nebūtų tapęs susitikimo su Dievu ir šeima diena. Jeigu ne mama… Jeigu ne mamos kantrybė ir gerumas, tvirtas žodis ir ramybė…. tiesiog – nebūtų mūsų…“– tokiais žodžiais Motinos dienos šventę pradėjo Naujojo Daugėliškio kaimo seklyčios laisvalaikio organizatorė Nijolė Gluchovienė.  Visoms motinoms ji linkėjo vaikų dėmesio, pagarbos, sveikatos, laimės ir džiaugsmo akimirkų.

Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Rima Cibulskienė priminė, kad dažniau padėkotume savo motinoms už Jų meilę, rūpesčius ir pasiaukojimą.

Mamas, močiutes sveikino Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos mokinys Dovydas Vaitkevičius, kuris grojo saksofonu, o eiles Motinoms skyrė Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai Gabija ir Lukas Maciulevičiai, Inga Bilaišytė ir Nojus Sabaliauskas.

„Atsilyginti už viską, ką esu skolingas, neužtektų nė viso gyvenimo. Tu atvėrei man meilės ir stebuklų kupiną pasaulį, išmokei gyventi ir siekti tikslo ir suteikei tiek laimės, kad sunku net įsivaizduoti. Įmanyčiau visiems, kas gyvas apskelbti: aš turiu geriausią mamą pasaulyje. Nes tu tikras stebuklas“, – kalbėjo Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro specialioji pedagogė Bronė Česliokienė.

Pabaigoje visi kartu renginio dalyviai dėkojo mamoms žodžiais „Ačiū tau, mama. Ačiū už viską“ ir įteikė po tulpę.

Motinos mintys rūpesčio pilnos,
O lino prijuostėj gausa ir skalsa. 
Motinos rankos ilgos, kaip smilgos,
Švelniai mus glosto: naktis ar diena…