Olimpinio čempiono A. Šalnos biatlono taurės varžybos

Spalio 12 dieną, šeštadienį, vyko olimpinio čempiono A. Šalnos biatlono taurės varžybos, kuriose dalyvavo Lietuvos biatlonininkai iš Vilniaus, Visagino, Anykščių, Nemenčinės ir Ignalinos. Mokiniai varžėsi atskirose keturiose amžiaus grupėse. Ignaliniečiams sekėsi geriausiai, iškovotos   prizinės vietos.

Vyriausiujų grupėje Gabrielius Paukštė varžėsi 7,5 km sprinto rungtyje ir iškovojo 3 vietą. Deimantė Šerėnaitė 6 km distancijoje iškovojo 3 vietą. 3 km distancijoje Rugilė Navickaitė  iškovojo 3 vietą. Jauniausiųjų grupėje nepralenkiamas buvo Eimantas Lekavičius, iškovojo 1 vietą, Domas Rukas – 2 vietą. Merginų tarpe Beata Rukaitė – 2 vietą.

Šiose varžybose iš viso dalyvavo 40 jaunųjų biatloninkų, iš kurių 12 Ignalinos kultūros ir sporto centro ugdytinių.