Padėkos šventė Šiūlėnuose „Gerumo niekada nebūna per daug“

  Gruodis – toks laikas kai skaičiuojami nuveikti darbai, kai mintyse dėliojasi padėkos žodžiai artimiesiems ir tiems, kurie darbų sūkuryje  ištiesė pagalbos ranką, padrąsino šalia esantį, padėkoti geros valios žmonėms bei smagiai praleisti laiką.

Paskutinę gruodžio mėn. dieną, Šiūlėniškiai ir aplinkinių kaimų gyventojai buvo pakviesti į  IKSC Šiūlėnų padalinį, kuriame vyko padėkos šventė  „Gerumo niekada nebūna per daug“.

  Šventę pradėjo Šiūlėnų kaimo bendruomenės pirmininkė, IKSC Šiūlėnų padalinio metodininkė Marijona Lukaševičienė. Ji pasidžiaugė, kad bendruomenėje aktyvūs, darbštūs žmonės ir jų dideli darbai, čia ilgais vakarais daug  dainuota, tūkstančius kartų kalbėta, klausyta, verkta ir juoktasi, čia  kiekvienas gyvenimas virte verda, čia auga žmonės nuo didelio iki mažo.. Ji saavo kalboje akcentavo grožį, švelnumą, nuoširdumą ir meilę.

  Plojimais buvo pasitikta  Vilniaus Tomo Petreikio pramoginių šokių šokėja Gabija Miliauskaitė, juk šokis – tai gyvenimas, kūno, proto, sielos ir jausmų darna.

  Šventinę programą tęsė, muzikos garsais ir dainomis džiugino kolektyvas “Dainoriai“, vadovė Angelija Taluntienė. Skambėję polkos ir valsai toli vilnijo, primindami dalyvavusių jaunystės laikus…

  Jaunosios dainininkės Austėja ir Raminta stebino žiūrovus nuostabiomis ir skambiomis dainomis.

  Šventėje neužmiršti ir ilgamečiai bibliotekos bei knygų mylėtojai ir pagalbininkai. Bibliotekininkė Vanda Lazareva už aktyvų skaitymą „Gerumo žvakutės“ ir naujas knygas įteikė aštuoniems skaitytojams. Tai vyresni ir jauni skaitytojai,  kurie itin domisi ne tik lietuvių ar užsienio grožine literatūra, detektyvais ar nuotykių literatūra, bet ir periodine spauda, esančios mūsų bibliotekoje bei Ignalinos viešojoje bibliotekoje.

 „Gerumo žvakutės“ bendruomenės pirmininkė Marijona Lukaševičienė  įteikdama sakė:“  šiandieną mūsų šventė-padėkos diena.  Kiekvieną kartą susirinkę bendruomenės žmonės daugybę kartų ištaria „ačiū“. Ir šįkart šis žodis nuskambėjo daugybę kartų, nes bendruomenė turi kuo pasidžiaugti ir už ką padėkoti. Ji skirta prisiminti, kuo praėję metai buvo lemtingi, geri, dosnūs bendruomenei, taip pat pasidžiaugti žmonėmis, pildantiems šį gerų darbų aruodą, iš kurio galima pasisemti patirties, išminties, jėgų gyvenimui dabartyje bei kūrybinių minčių ateičiai.  Galbūt kai kam iš šalies atrodo, kad bendruomenės veikla – tai tik smagios šventės. Bet tam, kad tokios šventės įvyktų, kad jos vyktų gražioje, jaukioje aplinkoje, kad turėtume kur jaukiai susirinkti, reikia įdėti labai daug pastangų ir kasdienio darbo“.

  „Gerumo žvakutės“ buvo apdovanoti aktyviausi Šiūlėnų bendruomenės nariai bei aplinkinių kaimų gyventojai, ir  palinkėta  visiems , kad suspindėjusi Kalėdų žvaigždė pripildytų visų širdis gerumo, tikėjimo ir vilties šviesos. O atėję Naujieji atneštų į visų namus gyvenimo džiaugsmą, meilę, sėkmę darbuose.

   Smagu, kad  žmonės, jų darbai ir nuopelnai yra pastebėti. Tai skatina juos veikti taip šauniai ir toliau. Bendruomenei  palinkėta ir toliau puikiai sutarti, darbuotis bei veikti kartu. Ir kitais metais susitikti Padėkos šventėje.

  Už nuostabų šventinį koncertą nuoširdžiai dėkojame puikiam kolektyvui “Dainoriai“, vadovei Angelijai Taluntienei, vadybininkei Onutei Mačiulienei, pasakoriui  Mindaugui Milinavičiui žavioms, jaunoms dainininkėms Austėjai ir Ramintai, šokėjai Gabijai.

  Dar ir dar kartą noriu padėkoti visiems, kurie padėjote šventę kurti, kurie prisidėjote kas kuo galėjote! Nuoširdžiai tikiu, kad nuotaika, kuri buvo pasėta mūsų širdyse šventės metu, dar ilgai neapleis mūsų ir ja mielai dalinsimės vieni su kitais.

Šiūlėnų bendruomenės informacija