„Pasigaminkime kiemo dekoraciją“

TOKIU KVIEČIANČIU PAVADINIMU Naujojo Daugėliškio kaimo seklyčioje vyko  edukacinė popietė

Birželio mėnuo yra bene pats kvapniausias, spalvingiausias ir gražiausias vasaros mėnuo, pražydusios gėlės, suteikia daug džiaugsmo .Bet kokį kiemo interjerą atšviežina žaluma, kurią galima  stilingai „įtaisyti“ savo  rankomis pagamintuose vazonuose .

Norint  įsigyti dailų ir originalų vazonėlį, nebūtina jo  pirkti parduotuvėje . Pakaks tik pasitelkti  išmonę ir savo rankomis sukurti neįprastus  vazonus  gėlėms. Svarbiausia nebijoti kurti – rezultatas priklausys tik nuo jūsų fantazijos. Tiems, kurie mėgsta neįprastas interjero detales tikrai patiks ši idėja.  

 Edukacinės popietės   metu susirinkusieji  mokėsi  vazonų gaminimo paslapčių. Kas norėjo išmokti šio darbo, atsinešė indų ir kitus įrankius, kurie naudojami gamyboje . Cementą maišėme su vandeniu, gautoje masėje mirkėme medžiagas , kabinome ant paruoštų indų. Tam , kad pilnai išdžiūtų cementas, reikėjo laukti keletą dienų. Vėliau,  pilnai sukietėjusias vazas dažėme . Labiausiai buvo laukiama darbo pabaigos, kada išryškėjo gražus rezultatas. Moterys labai džiaugėsi savo darbais.

Edukacija įdomi tuo, kad niekada nežinai, ką gausi – kiekvienas gaminys yra labai skirtingas, savotiškas. Niekada nebus dviejų identiškų gaminių, o tai  labiausiai ir žavi.

Tai puiki idėja sodui. Tokie vazonai su gėlėmis taps puikia puošmena jūsų namams .

Seklyčioje birželio mėnesį  taip pat  eksponuojami Birutės Rukšėnaitės  kryželiu siuvinėti paveikslai.

Naujojo Daugėliškio  kultūros ir laisvalaikio organizavimo specialistė Nijolė Gluchovienė