Rajono mokinių asociacija

Ignalinos kultūros ir sporto centro bazėje savo veiklą vykdanti rajono mokinių asociacija  organizavo   šiuos renginius: LITEXPO  parodų rūmuose aplankytos ,,Studijos-2018 “paroda, organizuoti Kalėdoms ir Valentino dienai skirti muzikiniai vakarai. Mokiniai vedė protmūšius, mokymus savo bendraamžiams, lankėsi rajono mokyklose, bendravo su mokinių tarybomis, dienos centro ,,Caritas“ vaikais, organizavo jaunimo gyvos muzikos festivalį ,,Kosmosas -11“, ,,Laiko kapsulės‘‘ skirtos Lietuvos šimtmečiui perdavimo ceremoniją, bendravo į Ignaliną  iš Serocko atvykusiais lenkų  mokiniais.

Mokinių taryba

IRMA 2020 metų veiklos planas

Kitas Kos‘t‘mosas

Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko jau tryliktą kartą, tradicija tapęs, rajono mokinių asociacijos organizuojamas festivalis ,,Kitas Kos‘t‘mosas‘‘. Renginį vedė Viltė Daubaraitė, kuri ir pristatė jaunuosius atlikėjus. Vieniems dainininkams muzika yra gyvenimo prasmė,  kitiems savęs išreiškimas , hobis. Visaginietei Ievai ,,muzika tapo mano asmenybės dalimi‘‘, ignaliniečių grupei ,,quolia‘‘,,neįvardijamas jausmas‘‘, ignaliniečiams Evelinai Steponianaitei ,,savotiška magija‘‘, Gabrieliui Talijūnui ,,terpė, kurioje gyvena absoliuti laisvė‘‘, Rūtai Ragaišytei ,,muzika jos karščiausias troškimas, nežemiškas jausmas‘‘, jaunimo grupei iš Molėtų ,,Actas‘‘ muzika, ,,laiko praleidimas‘‘, Aurimui ir Saulei ,,tai didelę gyvenimo dalį užimantis dalykas. Kažkas, be ko turbūt negalėtume gyventi‘‘.

 Dainų  autoriui ir atlikėjui iš Vilniaus Gabrieliui Vageliui ,,muzika yra didžiausia galimybė išreikšti save bei realizuotis. Tai būtina gyvenimo dalis kaip oras ir vanduo‘‘.

Kaip ir visada festivalis sulaukė gausaus jaunimo būrio, kurie su malonumu klausėsi jaunųjų dainininkų, jų bendraamžių, atliekamų dainų.