Savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

Sausio 16 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Dalyvavo 28 mokiniai iš rajono mokyklų. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, surasti ir puoselėti talentus, rengti mokinius tarptautinėms matematikos varžyboms, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes.

Komisijai suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 9 klasių grupėje I – II vietas pasidalino Matas Kovalevskis ir Danielius Podbielskis, abu mokiniai iš  Ignalinos gimnazijos (mokytoja Dalia Kavaliauskienė).

10 klasių grupėje I vietą užėmė Rokas Jurėnas, II vietą – Jokūbas Bučelis, III vietą – Jonas Kuliešius, visi mokiniai iš Ignalinos gimnazijos (mokytoja Laima Mikėnienė).

11 klasių grupėje I vietą laimėjo Livija Sveikauskaitė, Ignalinos gimnazija (mokytoja Audronė Kupetienė).

12 klasių grupėje I vietą užėmė Gytis Bečalis, Ignalinos gimnazija (mokytoja Audronė Kupetienė), II ir III vietas pasidalino  – Lina Drūteikaitė, Ignalinos gimnazija (mokytoja Dalia Kavaliauskienė) ir Tomas Butkūnas, Vidiškių gimnazija (mokytojas Dainius Vaitkevičius).