Senjorų krepšinis

Gruodžio 6 d. Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko X-osios  Rytų Aukštaitijos senjorų „39+“ krepšinio pirmenybės „Aukštaitijos rakta“ taurei laimėti.

Susitiko Ignalinos „Senjorai“ su Švenčionių „Švenčionimis“. Rungtynėse teisėjavo teisėjai iš Latvijos. Pirmą kėlinį sužaidė lygiosiomis, antrą kėlinį ignaliniečiai 1 tašku laimėjo, trečią kėlinį 1 tašku pralaimėjo, ketvirtą kėlinį 8 taškais laimėjo. Galutinis rezultatas 67:59, laimėjo Ignalinos „Senjorai“.

Rezultatyviausi Ignalinos žaidėjai: Rolandas Mikšta, Vaidas Kindurys, Linas Savickas.

Sekančios rungtynės vyks gruodžio 12 d. 19.20 val. Ignalinos sporto ir pramogų centre (vasario 16-osios g. 35). Susitiks Ignalinos „Senjorai“ su Utenos „Amber Forest“  komanda.