Šį savaitgalį Ignalinos savivaldybės atstovai dalyvavo XI Lietuvos Seniūnijų Sporto Žaidynių antrajame ture

Šių metų rugsėjo  1 d. Utenoje vyko XI Lietuvos Seniūnijų Sporto Žaidynių antrasis turas. Žaidynėse susirinko atstovai visos Utenos apskrities. Ignalinos savivaldybės atstovai rungėsi Šachmatų, Stalo teniso, Smiginio, Futbolo rungtynes. Geriausiai pasirodė mūsų krašto smiginio komanda (Dalia Vaičiulienė, Tomas Pūras ir Mantas Strolia) užėmusi 2 vietą ir iškovojusi kelialapį į finalines rungtynes, kurios vyks Jonavoje rugsėjo 15 d.

XI Lietuvos seniūnijų žaidynių II etapo atrankinių varžybų

UTENOS ZONOS REZULTATAI

Eil.

Nr.

Sporto šakos/rungties pavadinimas Savivaldybės/Seniūnijos/ pavadinimas Savivaldybės atstovo ar kom. vadovo: tel., el. paštas
1. Krepšinis  vyrai
I VIETA Utenos miesto seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-601-77720
   
II VIETA Molėtų rajono Alantos seniūnija Aidanas Užubalis 8-652-16106
   
III VIETA Anykščių rajono Troškūnų seniūnija 8-606-07134
   
2. Krepšinis  moterys
I VIETA Molėtų miesto seniūnija 8-699-91058
   
II VIETA Utenos miesto seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-601-77720
   
III VIETA Anykščių rajono Viešintų seniūnija 8-614-96361
   
3. Krepšinis  senjorai
I VIETA Anykščių miesto seniūnija 8-612-87423
   
II VIETA Utenos rajono Kuktiškių seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-686-75252
   
III VIETA    
   
4. Paplūdimio tinklinis vyrai 3
I VIETA Ukmergės rajono Deltuvos seniūnija 8-618-24535
   
II VIETA Utenos miesto seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-601-77720
   
III VIETA Anykščių seniūnija 8-672-25581
   
IV VIETA Zarasų rajono Dusetų seniūnija
 
5. Parko tinklinis moterys 3
I VIETA Utenos miesto seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-601-77720
   
II VIETA Ukmergės miesto seniūnija 8-618-24535
   
III VIETA Molėtų miesto seniūnija 8-699-91058
   
6. Šaškės
I VIETA Anykščių miesto seniūnija 8-683-39206
   
II VIETA Utenos miesto seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-686-75252
   
III VIETA Zarasų miesto seniūnija 8-645-70504
   
IV VIETA Ukmergės miesto seniūnija
 
7. Šachmatai
I VIETA Ukmergės miesto seniūnija 8-618-24535
   
II VIETA Zarasų rajono Dusetų seniūnija 8-656-40438
   
III VIETA Utenos miesto seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-686-75252
   
IV VIETA Ignalinos miesto seniūnija
 
8. Stalo tenisas
I VIETA Zarasų rajono Antazavės seniūnija 8-687-58688
   
II VIETA Utenos miesto seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-686-75252
   
III VIETA Visagino miesto seniūnija
 
IV VIETA Ukmergės miesto seniūnija
 
V VIETA Ignalinos rajono Dūkšto seniūnija
 
9. Smiginis
I VIETA Utenos seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-686-75252
   
II VIETA Ignalinos miesto seniūnija 8-663-56112
   
III VIETA Visagino miesto seniūnija 8-687-72763
   
IV VIETA Anykščių rajono Viešintų seniūnija
 
10. Virvės traukimas
I VIETA Ukmergės rajono Deltuvos seniūnija 8-618-24535
   
II VIETA Utenos rajono Leliūnų seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-686-75252
   
III VIETA Zarasų rajono Dusetų seniūnija 8-656-40438
   
11. Futbolas
I VIETA Utenos miesto seniūnija pradmetodininkas@sportas.utena.lm.lt, 8-686-75252
   
II VIETA Ukmergės rajono Deltuvos seniūnija 8-618-24535
   
III VIETA Anykščių rajono Troškūnų seniūnija
 
IV VIETA Zarasų miesto seniūnija
 
V-VI VIETA Molėtų miesto seniūnija, Ignalinos miesto seniūnija
 
12. Seniūnų trikovė
I VIETA

VYRAI

Audrius Remeikis Utenos rajono Vyžuonų seniūnija
   
II VIETA

VYRAI

Aistis Kukutis Utenos rajono Kuktiškių seniūnija
   
13. I VIETA

MOTERYS

Eglė Sabaliauskienė Anykščių rajono Viešintų seniūnija
   
  II VIETA

MOTERYS