Šiais metais Ignalinos rajono įstaigų sporto žaidynės bus modernesnės

Š.m. lapkričio mėnesį prasideda Ignalinos rajono įstaigų sporto žaidynės, kurios vyks iki vasario pabaigos. Į žaidynes bus įtrauktos papildomos rungtys, atspindinčios Ignalinos miesto gyventojų poreikius. Dirbančiųjų ignaliniečių patogumui, žaidynių rungtys bus sudėliotos kiekvieną savaitę darbo dienomis, po darbo valandų. Siekiant padidinti skaidrumą bei dirbančių komandų integraciją, besiregistruojančios komandos turės deleguoti ir savo teisėją. Už teisėjavimą bus atlyginta finansiškai, pagal LR sporto įstatymuose numatytą tvarką.

Žaidynių rungtys ir datos yra derinamos su komandomis ir galutinai bus patvirtintos susirinkimo metu Ignalinos kultūros ir sporto centro Sporto skyriuje, kuris vyks š.m. lapkričio 7 d. 17.00 val. Susirinkime kviečiami dalyvauti visi komandų atstovai.

Taip pat, siekiant užtikrinti žaidynių naudingumą bei praktiškumą dalyvių atžvilgiu, žaidynės bus organizuojamas atsižvelgiant į informaciją pateiktą dalyvių apklausos anketose. Anketos bus priimamos š.m. lapkričio 7 d. 17.00 val. Apklausos anketas jau galima pildyti internete paspaudus šią nuorodą.