Sporto skyrius

 

IGNALINOS KULTŪROS IR SPORTO CENTRO SPORTO SKYRIAUS

2020 M. KOVO MĖNESIO VARŽYBŲ KALENDORIUS

Data Varžybų pavadinimas Vykdymo vieta Laikas (val.)
Kovo 1 d. Latvijos plaukimo čempionatas Ryga  
Kovo 1 d. Futbolo turnyras
„Visagino miesto taurė – 2020“ tarp mergaičių
Visaginas  
Kovo 3 d. Ignalinos rajono BUM mokinių sporto žaidynių berniukų tinklinio varžybos Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija (mažoji salė) Varžybos atidėtos neribotam laikui

 

Kovo 5 d. Ignalinos rajono BUM mokinių sporto žaidynių smiginio varžybos Ignalinos kultūros ir sporto centras Varžybos vyks nuotoliniu būdu, atskirai kiekvienoje mokykloje
Kovo 5-7 d. Tarptautinės plaukimo varžybos „Alytaus Grand Prix“ Alytus  
Kovo 6,7,8 d. Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės tinklinio varžybos Vilniaus r.  
Kovo 6, 7, 13, 14, 20, 21, 28, 29 d. Ignalinos r. atviros vyrų krepšinio pirmenybės Ignalinos sporto ir pramogų centras Visos rungtynės atidėtos neribotam laikui

03-06 d. 19.00 – 21.30

03-07 d. 15.00 – 19.00

03-13 d. 19.00 – 21.30

03-14 d. 11.30 – 15.30

03-20 d. 19.00 – 21.30

03-21 d. 11.30 – 14.00

Kovo 7 d. Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių, zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos Rokiškio r.  
Kovo 7, 8 d. Baltijos šalių plaukimo čempionatas Ryga  
Kovo 9 d. Utenos apskrities moterų salės futbolo čempionatas Utena  
Kovo 10 d. Ignalinos rajono BUM mokinių sporto žaidynių badmintono varžybos Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija (didžioji salė) Varžybos atidėtos neribotam laikui

 

Kovo 12 d. Sporto festivalis „RISK FREE“pagal projektą LLI-402 Visaginas  
Kovo 13 d. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės smiginio varžybos Elektrėnai  
Kovo 13, 14 d. Lietuvos jaunučių – jaunių plaukimo čempiontas Alytus  
Kovo 14 d. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės badmintono varžybos Tauragė  
Kovo 14 d. Utenos apskrities berniukų salės futbolo pirmenybės Ukmergė  
Kovo 15 d. 27-asis vaikų salės futbolo turnyras „Nepriklausomybės taurė“ Trakai  
Kovo 19, 21 d. Lietuvos plaukimo čempionatas Kaunas  
Kovo 24 d. Ignalinos rajono BUM mokinių sporto žaidynių pradinių klasių šaškių varžybos Ignalinos kultūros ir sporto centras Varžybos atidėtos neribotam laikui

 

Kovo 27 d. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės šaudymo šautuvu varžybos Vilniaus r.  
Kovo 28 d. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės šaškių varžybos Kaišiadorys  

 

MOKINIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ PROGRAMA 2019-2020 M.M.

2019 metų sporto renginių planas

Geriausių 2019 metų sportininkų penketukas

Geriausių 2018 metų sportininkų penketukas

 

Papildoma informacija apie renginius teikiama telefonu: 8 386 52804

Varžybų rezultatus rasite:       Sporto varžybų rezultatai

Varžybų nuostatus rasite:        Sporto varžybų nuostatai