Savivalda

IGNALINOS KULTŪROS IR SPORTO CENTRO TARYBA

Pirmininkė – Tatjana Leškevičienė
Pirmininko pavaduotojas – Jonas Paslauskas
Sekretorė – Nijolė Trinkūnienė

Nariai:

Danutė Lisauskienė, Ignalinos kultūros ir sporto centro Kultūros skyriaus vedėja
Vaiva Juršėnienė (tėvų atstovė)
Jolita Bužinskienė (tėvų atstovė)
Jolanta Vaickuvienė (tėvų atstovė)
Jokūbas Mačkinė, biatlono grupė (mokinys)
Gabrielius Paukštė, slidinėjimo grupė (mokinys)
Urtė Antanaitytė, dailės studija (mokinė)
Lidija Cibulskaitė, dailės studija( mokinė)

MOKYTOJŲ TARYBA

Pirmininkas – Darginas Mikėnas
Sekretorė – Tatjana Leškevičienė

Nariai:

Tatjana Leškevičienė, metodininkė
Jonas Paslauskas, sporto skyriaus vedėjas
Genrikas Rudakas, metodininkas-sporto renginių organizatorius
Nijolė Žygienė, šokių kolektyvų vadovė
Anutė Jovaišienė, metodininkė-instruktorė
Vadim Stefanskij, biatlono treneris
Viktoras Češulis, dviračių sporto treneris
Česlavas Gotovskis, teniso treneris
Dalia Vaičiulienė, slidinėjimo trenerė
Danutė Žemaitienė, plaukimo trenerė
Tadas Bernotas, futbolo treneris
Eugenijus Rakitinas, plaukimo treneris
Karolis Baltakis, biatlono treneris
Kazimiera Strolienė, slidinėjimo trenerė
Jolita Bužinskienė, keramikos būrelio vadovė.

IGNALINOS RAJONO MOKINIŲ ASOCIACIJA

Tarybos pirmininkas – Kajus Vielys, Ignalinos gimnazijos 1 klasės mokinys.
Pirmininko pavaduotoja – Monika Smagurauskaitė, Ignalinos gimnazijos 3 klasės mokinė.
Tarybos sekretorė – Audronė Berlinskaitė, Ignalinos gimnazijos 4 klasės mokinė.

TARYBOS NARIAI:

Lurdes Gaidelytė, Ignalinos gimnazijos 4 klasės mokinė,
Gabrielius Talijūnas, Ignalinos gimnazijos 4 klasės mokinys,
Beatričė Čeponytė, Ignalinos gimnazijos 2 klasės mokinė,
Ugnė Ieva Jelinskaitė, Ignalinos gimnazijos 2 klasės mokinė,
Tadas Umbrasas, Ignalinos gimnazijos 3 klasės mokinys,
Justina Pilinskaitė, Ignalinos gimnazijos 3 klasės mokinė,
Svajūnas Pernavas, Ignalinos gimnazijos 3 klasės mokinys,
Matas Kovalevskis, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 8 klasės mokinys,
Ugnė Stalygaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 8 klasės mokinė,
Luna Olson, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 8 klasės mokinė,
Liveta Kavaliauskaitė, Česlovo Kudabos progimnazijos 7 klasės mokinė,
Daniela Christiansen, Česlovo Kudabos progimnazijos 7 klasės mokinė,
Kotryna Tumanovaitė, Ignalinos r. Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazijos 1 klasės mokinė,
Justina Janutėnaitė, Ignalinos r. Didžiasalio,,Ryto“ gimnazijos 3 klasės mokinė,
Emilija Rakštelytė, Ignalinos r.Didžiasalio,,Ryto“ gimnazijos 3 klasės mokinė,
Nedas Papšys, Ignalinos r.  Didžiasalio,,Ryto“ gimnazijos 3 klasės mokinys,
Svajūnas Mažalskis, Ignalinos r. Dūkšto mokyklos 10 klasės mokinys,
Deimantė Čeikauskaitė, Ignalinos r. Dūkšto mokyklos 10 klasės mokinė,
Emilija Šakėnaitė, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro 9 klasės mokinė,
Roberta Paukštytė, Ignalinos r. Naujojo  Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro 8 klasės mokinė,
Linas Martinkėnas, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro 7 klasės mokinys,
Sigvidas Pijus Krinickas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos 8 klasės mokinys,
Gabija Rokytė, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos 1 klasės mokinė,
Gabija Patiejūnaitė, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos 1 klasės mokinė,
Adelė Misiūnaitė, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos 2 klasės mokinė.