Sveikatingumo popietė Šiūlėnuose

Šiaurietiškas ėjimas – tai puiki laisvalaikio leidimo, sveikatos stiprinimo priemonė tinkanti visiems: jauniems, vidutinio amžiaus žmonėms ir senjorams.

 Šiandien Šiūlėnuose lankėsi Ignalinos sveikatos biuro specialistė Neringa Patiejūnaitė. Specialistė visus susirinkusius supažindino su šiaurietiško ėjimo istorija, technika, informavo kaip teisingai pasirinkti šiaurietiško ėjimo lazdas. Taip pat visi norintys turėjo galimybę išbandyti šiaurietišką ėjimą praktiškai.

Šiaurietiškas ėjimas  – tai ėjimas naudojant specialiai šiam ėjimui sukurtas lazdas. Šios lazdos naudojamos tam, kad einant tinkamai judėtų ne tik apatinė kūno dalis, bet ir viršutinė. Tai labai efektyvus ir lengvas būdas pagerinti Jūsų fizinę būklę. Šį ėjimą praktikuoti gali kiekvienas – nėra apribojimų dėl amžiaus, svorio ar fizinio pasirengimo.

Pasirinkus šiaurietišką ėjimą, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog egzistuoja tam tikra vaikščiojimo su lazdomis technika. Ji lengvai įsisavinama, kai moko profesionalas.

 Todėl nuoširdžiai dėkojame Ignalinos sveikatos biuro  specialistei Neringai Patiejūnaitei  už sugebėjimą sudominti gyventojus rūpintis savo ir artimųjų sveikata, nes judėjimas tai gyvenimas…

Ir organizatoriams: Šiūlėnų kaimo bibliotekininkei Vandai Lazarevai ir IKSC Šiūlėnų senųjų amatų metodininkei Marijonai Lukaševičienei.

Tai buvo nuostabi proga sportuoti gryname ore, pasidžiaugti rudens grožiu ir šiluma, pagilinti žinias bei įgūdžius apie  savo sveikatą.

Šiūlėnų bendruomenės informacija