Vakaras Linkmenyse ,,Linksmai išlydėkime praėjusius metus“

    Praėjo Kalėdos, prisiliesdamos prie visko: prie medžio, prie akmens, prie grumsto, prie duonos ir širdies. Ateis Naujieji metai. Norisi , kad visada jie būtų saulėti ir šviesūs, kad atneštų , ko metų metais ieškom, sėkmė lydėtų kiekvienuos darbuos.

 Šventėms puošėmės iš anksto: įdomiomis, spalvotomis snaigėmis išdabinome 178 langus,   lauke  ir fojė buvo papuoštos eglutės, salėje scenoje puikavosi žiema su krintančiomis snaigėmis, siena su dovanomis bėgantys peliukai priminė, kad ateina 2020 metai – žiurkės metai. Už  idėjas ir jų įgyvendinimą esu dėkinga seniūnui Jonui Aleknai, Žanai Meidūnienei,  Zitai Leipuvienei, Danutei Daubarienei, Donatui Brukštui ir visiems kitiems  kurie puošė: karpė, pjaustė, siuvo, kabino ar patarimais padėjo. 

    Baigiantis metams susitikom šventiniame vakare pasilinksminti, pabendrauti, pasiklausyti muzikos, pasišokti. Vakaro pradžioje  seniūnas, Jonas Alekna pasidžiaugė visų nudirbtais darbais, pasveikino su praėjusiomis šventėmis ir  palinkėjo ateity daug gražių dienų, prasmingų darbų, sėkmės ir laimės šeimose.

   Koncertinę programos dalį pradėjo svečiai iš Utenos rajono Tauragnų,  kapela ,,Tauragna“, vadovaujama Vilmos Valienės. Linksmos dainos, smagios melodijos pakėlė nuo kėdžių norinčius šokti, o dalinamos dovanos ir prizai dar labiau skatino linksmintis.

   Visada laukiami ir  visų šiltai priimami į sceną  koncertinei programai pakilo Ginučių estradinės ir liaudiškos muzikos ansamblis  ,,Bijūnai“.  Jų atliekamas dainas  šoko ir dainavo kartu visi susirinkusieji.  Algio Gaižučio ir Karolio Orlausko dainuojamos dainos , jų dovanojama nuotaika niekada nepalieka abejingų. Šventėn atvyko ir Kalėdų senelis su savo ištikimais palydovais ir dovanomis.  Šventės rėmėjų Laimos ir Rimo Rakauskų dovanotas tortas pradžiugino visus. Tad skanavome tortą ir šeimininkių paruoštas vaišes,  šokome, dainavome, bendravome, dėkojome: už vaikiškas  šypsenas , papuošusias  šventę, už artimųjų apkabinimus,  už draugus, už susitikimų džiaugsmą ir išsiskyrimų pamokas, už tai, kad tapome ne vyresni, o išmintingesni.

 Linkmenų filialo laisvalaikio organizatorė

 Marytė Alesionkienė