MOKINIŲ 2019/2020 M.M. SPORTO ŽAIDYNIŲ PROGRAMA

    IGNALINOS RAJONO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ

    2019/2020 M.M.  SPORTO ŽAIDYNIŲ PROGRAMA

    E.N.  

    Sporto šaka

    Klasė

    (gimimo  metai)

    Komandos dalyvių skaičius Numatomas varžybų laikas
    1. Rudens krosas 5-12 kl. Neribojamas 2019 10 15
    2. Kvadratas

     

    Kvadratas

    2009m.gimimo ir jaunesnių

     
    2007m.ir jaunesnių

    Merg.- 6

    Bern.- 6

    Merg.- 10

    Bern  – 10

    2019  10 22

     

    2019 10 24
    (pagal susitarimą)

    3. Futbolas 5×5

    Futbolas 5×5            

    2005m.gimimo ir jaunesnių

    2006m.gimimo ir jaunesnių

    Merg.- 12

    Bern.- 12

    2019 11 22

    2019 11 22

    4. Svarsčių kilnojimas   Amžius neribojamas 8 – dalyviai 2019  12 10
    5. Krepšinis 3×3
    (Kaimo mokyklų)Krepšinis 3×3
    (Kaimo mokyklų)
    2003m.gimimo ir jaunesnių

    2003m.gimimo ir jaunesnių

    Merg.- 4

    Bern. – 4

    2020  01 07

    2020  01 07

    6. Stalo tenisas 2004m.gimimo ir jaunesnių Bern.- 4

    Merg.- 4

    2020  02 06
    7. ,,Drąsūs,stiprūs,
    vikrūs“

     

    ,,Drąsūs,stiprūs
    vikrūs“

    2007m.gimimo ir
    jaunesnių.

     

    2009m.gimimo ir jaunesnių

    Bern.- 8
    Merg.-8

     

    Bern.- 8
    Merg.-8

    2020 02 25

     

    2020 02 27

    8. Tinklinis 2003m.gimimo ir jaunesnių

    2003m.gimimo ir jaunesnių

    Merg. – 10

    Bern. – 10

    2020 02 27

    2020 03 03

    9. Badmintonas Amžius neribojamas Merg.-3,Bern.-3 2020 03 10
    10. Smiginis Amžius neribojamas Merg.-2, Bern-2 2020 03 09
    11 Šaškės 2009m.gimimo ir jaunesnių 1 merg.,3 bern.    2020 03 24
    12. Šaškės (paprastos) Amžius neribojamas Mišri:
    1 merg.,3 bern.
    2020 04 21
    13. Krepšinis 3×3

    Krepšinis 3×3

    2004m.gimimo ir jaunesnių

    2004m.gimimo ir jaunesnių

    Bern.- 4

    Merg.- 4

    2020 04 23

    2020 04 23

    14

     

     

      

    Kroso estafetės

     

    Kroso estafetės

    2001m.gimimo –

    2004m.gimimo

    2005m.gimimo ir jaunesnių

    Mišri :
    4 bern,4 merg.

      

    Mišri:
    4 bern,4 merg.

    2020 04 30

     

     

    2020 04 30

    15 Virvės traukimas Amžius neribojamas  Mišri :10 2020 04 29
    16. Lenvosios atletikos trikovė 2009m.gimimo ir jaunesnių Merg.- 5

    Bern. – 5

    2020 05 05
    17 Lengvosios atletikos keturkovė 2006m.gimimo ir jaunesnių Merg. – 6,

    Bern. – 6

    2020  05 08

     

    Sporto šakų ir komandų skaičiaus pasirinkimas neribojamas.

    Bus vykdomos teniso, kalnų dviračių, šaudymo, plaukimo pirmenybės, dalyvauja visi norintys.

         Apdovanojimas: atskirų sporto šakų varžybų komandos – nugalėtojos bus apdovanojamos taurėmis ir diplomais, prizininkės diplomais. Individualių sporto šakų varžybų nugalėtojai ir prizininkai medaliais.